İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Liderlik ve yönetim

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liderliğin ve Yönetişimin ICO'larda önemli olduğunu düşünüyorsanız, STO yaparken 10 kat daha önemli olur. STO'nun yönetimindeki insanlar ve geçmiş / şimdiki kimlik bilgileri, mutlak öneme sahiptir. Blockchain ile ilgili deneyim, iş deneyimi yerine arka koltukta geçebilir, çünkü ICO'ların aksine, işletmeyi yönetme ve yönetme yeteneği sadece bir teknoloji geekinden daha kritiktir.

Eşit derecede önemli olan şey, ICO birlikteliğinde sıklıkla yanlış anlaşılan bir terim olan 'yönetişim' olacaktır. SEC'in kapsamı altında olmak varsayılan olarak bazı yönetim ve şeffaflık çağrısı yapar ve istediği gibi atlatabileceği bir şey değildir.

G

Gencturk.Net

Misafir
Hepsine 1 $
:)

Sonuçta hepsini elden cikartma gibi bir acelen var sanki :)

Artik bu bazi iddialar gibi "araklanma" domainler oldugu içinmi, yoksa hepsini uzatmakta zoluk cekiyor olmandan mi, baska nedenlemi bilemem ama, icradan kacirir benzeri bir durum var gibi geldi bana :)

Büyük ihtimalle yaniliyorumdur :rolleyes:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) yok bunlar araklama domain değil, hepsi kendimizden alınma.. domain panelinin görüntüsünü bozduklarını farkettik ondan satıyoruz.. 20 milyon ortalama domain fiyatları.

G

Gencturk.Net

Misafir
Bu bilmeceyi deneyeyim ve açıklamama izin verin - eğer bir yatırımcıysam, gelecekte bile kıracak birisine kıyasla kar eden bir işe yatırım yapmaya bakardım. Tahmininizin finansal tabloları ve iş planınız STO'ların takması amaçlanan bir eksiklik gösteriyorsa, AI'ler ve QIB'ler bunu daha az olumlu bir şekilde görebilir - yönetimin piyasadan sermaye toplayarak hızlı bir düzeltme çözümüne başvurduğunu kendi kendine devam eden iş. Bir STO için en iyi konumlandırma, işletmenin STO gelirlerini daha da yüksek bir gelir artış oranını finanse etmek için kullanması ve zaten güçlü bir bilançoyu pekiştirmesi olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir kuruluşun bileşimi aynı zamanda verilen STO için sermaye artırmanın anahtarıdır. Bireysel ve toplu kimlik bilgileri, yatırım kararlarını yatırımcının aklına satabilir. STO piyasası henüz başlangıç aşamasındadır ve bu tür sendikaları eylem halinde görmemiz biraz zaman alabilir; Mevcut anlaşma boyutları, böyle bir yapının şahsen hissettiğim bir yapı olduğunu garanti etmiyor.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla alakası yok ama timsah.com ismiyle cok alakasız bi site olamısmı?

ben bursaspor veya bursa ile ilgili bir seyler beklerler karsıma ne cıktı :]

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kripto devresinin bir parçasıysanız, Startup Blockchain projeleri için para kazanmanın en popüler yolu olduğu için 'ICO' (ilk jeton teklifi) teriminden daha aşina olacaksınız. ICO'lar sadece 2018'in ilk yarısında 5 milyar doları aşan bir araç olmuştur. Bir ICO'nun amacı, şirketlerin özkaynaklarından ve kontrollerinden hiçbirinden vazgeçmeden sermaye artırmalarını sağlamaktır. Buna karşılık, takas edilebilecek dijital bir varlık (belirteçler) yaratılır, değer olarak yükselebilecek veya yükselmeyebilir.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok onu satmıyorum.
dewildance: :) ben de öyle düşünmüştüm önceden de futboldan soğudum ve malum antalyalı olduğum için vazgeçtim:)

G

guajira

Misafir
Bununla birlikte, daha yakın bir zamanda STO'lar blockchain projeleri için sermaye artırıcı olarak kurtarıldı. STO terimi, tercih edilen yeni fon yaratma aracı olarak ilan edilmeden ve kripto topluluklarının düzenleyici sıkıntılarına cevap vermeden, bir kripto konferansına katılamaz veya herhangi bir yeni proje hakkında konuşamazsınız.

Öncelikle, STO Güvenlik Simgesi Sunma anlamına gelir. İlk halka arz (İPO) veya bir STO uyguladığınızda, topluluk kontrolünü ve belirtecin kendisinin doğallaştırılmış ekonomisini kaldırırsınız. Bazıları STO'ların, eski okul finans dünyasındakilerin fon ve düzenleyici alanlarındaki kontrol seviyesini geri alma konusunda bir oyundan başka bir şey olmadığını iddia ediyor.

G

Gencturk.Net

Misafir
Şu ana kadar en yüksek teklif hala bendemi :) Keşke ebay gibi olasaydı :p

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettim

bu domainler nasil kullanildi
irc de botlarla reklam
dialer sitesi
+
trojanli dialerli bot exe leri ?
otomatik yuklenen dialerlar ??

domain almadan once arastirin gecmislerini...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5