İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lienscash.com + Bot 1000 Tıklamaya 1 € Ödeme Kanıtlı Gir İçeri !..

kingtibaba

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhabalar öncelikle şunu söylemek isterim bildiğiniz adf.ly , lincut, link tl gibi siteleri unutun.. bu site hiç bir ülke farketmeden 1000 tıklamaya 1 € veriyor + Ödemeler ayda bir değil haftada yapılıyor.. Detaylar aşşağıda.

Lienscash.com link kısalt para kazan.

İlk olarak buradan kayit oluyoruz.

Ref: http://www.lienscash.com/?ref=3959

Non-Ref:
http://www.lienscash.com

Refimden üye olursanız sevinirim :)

1 ) Linklerinizi kısaltın ana menüden ( 5 veya 7 adet )

2 ) 1000 tıklamaya yaklaşık 1 saate ulaşmak için proxye ve proxy test etme programına ihtiyac vardır.

Burdan indirebilirsiniz : Proxy Finder Proxy Checker

3 ) Refimden Üye Olursanız Botun İndirme Linkini Pm Atacağım Üye Oldunuz Nicki Konunun Altına Yazmanız Yeterli Programı Pm Atacağım Otomatik Para Kazandırma Botu !!!

4 ) Kısalttığınız linki bota kopyalayın 15 saniye ayarlayın Proxy List yazan yerden proxylerimizi yüklüyoruz.

Ve Para kazanmaya başlayın.

Not: Kısalttığınız linkleri başka sitelerde paylaşırsanız sizin acınızdan daha iyi kazanc sağlarsınız ve yakalanma riskiniz olmaz.

capturacm7qc.jpg

5 dakikada kazanc bu şekilde
sinttulo1bk1rb.jpg

Ve son olarak ödeme kanıtı + video

Video : [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=qeAe0awpSQQ[/YOUTUBE]

B]Aldığım ödemeler:[/B]
1jd2r.jpg

1jd2f.jpg

Reften üye olursanız sevinirim siteyi ve programı kullanan arkadaşlar yorumlarını atarlarsa sevinirim.

20316510.png

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper site sağol refinden üye oldum programla kasıyorum

aston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol kardeş refinden üye oldum konuyu açtığında 4 tane açtım programı ödeme istedim sağol paylaşımın için 10 numara site

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yapamadımda msn pm olarak atayım ekleyın bı yardımcı olun

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyini yapamadığını yazarsan burdan yardımcı olayım senin gibi yamayanlarda yapabilsinler

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
program hata verıyorda team ıle balanıp gosterırmısın ?

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne hatası veriyor ? Framework 4 yükle kardeşim düzelir bendede hata veriyordu yükledim düzeldi

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten program çalışıyor site desen saat gibi çalışıyor paylaşım için sağol refinden üye oldum iyi para weriyor yazdığımda başlama rahmen baya para kazandım :tili:tili:tili yarın yazacam bunu 7€ yaparım yarına kadar :yeho:yeho:yeho
demeh.png

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam dalga mı geçiyorsunuz müzikli dosyaları indiriyorsunuz boşuna zaman kaybı yaptırıyorsunuz.
Pardon hocam üstteki program reklammış.

aston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refinden üye olmuştum öncedende yazmıştım işte paramın resmi çok sağol kardeşim
demem.png

Tavsiye ederim program kasıyor sizin hiçbirşey yapmanızı gerek yok sadece üye olun yetiyor :)

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeş sen ne diyorsun ? millet çatır çatır para kazanıyor sen müzik dosyası diyorsun :)

Hocam indirme siteside üst kısımda uploading var onun içerisindede mp3ler var bende onu indirmiştim. Zaten mesajı editlemiştir.
Teşekkürler bende kullanıyorum şuan sorunsuz.Yanlış anlaşılmadan dolay özür dilerim refinden üye oldum.

kingtibaba

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
engin,wicked,aston arkadaşımıza refimden üye olduğu için teşekkür eder iyi kazançlar dilerim. Refimden Üye Olursanız Sevinirim

wicked

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence böyle birşeyi bizle paylaştığın için biz teşekkür ederiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5