İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lienscash ile İnternet'ten Para Kazanma ( Ödeme Kanıtlı )

westerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programı indirmeden site üzerinde işlemleri gerçekleştiremezmiyiz

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site üzerinden işte bu indirdiğimiz programdan bahsediyorum programı masaüstümüze indirmesek olmazmı diyorum tüm işlemleri Site üzerinden yapsak olmazmı diyorum

jinglingsiz çok zor kazanırsınız. Zor derken uzun zaman alır

westerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liencash sitesine üye olup Link kısaltmalarını oradan yapsak olmazmı

jinglingsiz çok zor kazanırsınız. Zor derken uzun zaman alır

Hımmm teşekkürler Poyraz bey ne bileyim programı indirdim sabah saatlerinde birşey yapmadım daha virüs fala filan diyorlardı sildim bilgisayardan

Aslında benim kişisel websitem var Yazılımların üreticisinin site adreslerini kısaltıp siteye ekliyordum fff.re'den aslında buradan kısaltsam daha iyi olur

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liencash sitesine üye olup Link kısaltmalarını oradan yapsak olmazmı

Hımmm teşekkürler Poyraz bey ne bileyim programı indirdim sabah saatlerinde birşey yapmadım daha virüs fala filan diyorlardı sildim bilgisayardan

programda virüs yok bunu herkes yanlış anlıyor. Program arkaplanda siteleri geziyor doğal olarakta virüslü siteleri ziyaret etmiş oluyor arada sırada o yüzden o sitelerden virüs gelmiş oluyor ama güçlü bir antivirüs ile bu sorunu halledebilirsiniz 5 aydır kullanıyorum bu programı ve ara ara virüs taraması yaptırıyorum pc yi hiç bir sıkıntı olmuyor. Ram özellikleriniz iyi ise kaspersky internet security öneririm değilse nod32 yeterli olacaktır.

westerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liencash sitesini şimdi denedimde websitem için uygun olmayabilir direk bağlantı vermiyor verdiğim linke tıklandığında Sağda sarı bir buton görünüyor ona tıklayarak adrese girebiliyorsun

Ama yinede denemeye değer kendi sitemde yazılımların üretici adreslerine girenler var çoğunlukla deneyelim bakalım

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liencash sitesini şimdi denedimde websitem için uygun olmayabilir direk bağlantı vermiyor verdiğim linke tıklandığında Sağda sarı bir buton görünüyor ona tıklayarak adrese girebiliyorsun

Ama yinede denemeye değer kendi sitemde yazılımların üretici adreslerine girenler var çoğunlukla deneyelim bakalım

bizim milletimiz o işlemle uğraşmaz :) üye kaybı yaşarsınız sonra

westerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim milletimiz o işlemle uğraşmaz :) üye kaybı yaşarsınız sonra

Benim amacım Liencash sitesine üye yapmak değil Poyraz bey normalde zaten yayınladığım yazılımların hemen altına üreticinin web adresini fff.re'den linki kısaltarak veriyordum şimdide Liencash olarak vermek istiyorum olmazmı.Herhalde bu sebeple üye kaybı yaşamayız sanırım

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim amacım Liencash sitesine üye yapmak değil Poyraz bey normalde zaten yayınladığım yazılımların hemen altına üreticinin web adresini fff.re'den linki kısaltarak veriyordum şimdide Liencash olarak vermek istiyorum olmazmı.Herhalde bu sebeple üye kaybı yaşamayız sanırım

biliyorum adf.ly bc.vc gibi siteler gibi kullanmak istiyorsunuz dediğim gibi bizim milletimiz 2-3 sn bekleyip geç butonuna basmaya aciz o yüzden dedim. Bazı sitelerde üye kayıplarına yol açıyor reklamda açtığı için bu tür siteler o yüzden ama yinede tercih sizin

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

biliyorum adfly bcvc gibi siteler gibi kullanmak istiyorsunuz dediğim gibi bizim milletimiz 2-3 sn bekleyip geç butonuna basmaya aciz o yüzden dedim. Bazı sitelerde üye kayıplarına yol açıyor reklamda açtığı için bu tür siteler o yüzden ama yinede tercih sizin

westerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum adfly bcvc gibi siteler gibi kullanmak istiyorsunuz dediğim gibi bizim milletimiz 2-3 sn bekleyip geç butonuna basmaya aciz o yüzden dedim. Bazı sitelerde üye kayıplarına yol açıyor reklamda açtığı için bu tür siteler o yüzden ama yinede tercih sizin

adfly bcvc gibi sitelere genelde indirme linklerinde kullanıyorlar ben ise sadece yazılımı üreten kişinin web adresini verecem para kazanmak pahasınada olsa asla vermem Upload linklerini prensip gereği zaten fff.re'den herhangi bir ücret almadan Link kısaltıyordum üstelik Dosya indirmelerden çok kısalttığım linklere girenler çoğunluktaydı bari hiç olmazsa fff.re'den yapacağıma Liencash'dan link kıısaltıp veririm

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adfly bcvc gibi sitelere genelde indirme linklerinde kullanıyorlar ben ise sadece yazılımı üreten kişinin web adresini verecem para kazanmak pahasınada olsa asla vermem Upload linklerini prensip gereği zaten fff.re'den herhangi bir ücret almadan Link kısaltıyordum üstelik Dosya indirmelerden çok kısalttığım linklere girenler çoğunluktaydı bari hiç olmazsa fff.re'den yapacağıma Liencash'dan link kıısaltıp veririm

siz bilirsiniz dediğim gibi bu tür sitelerden reklamlar filan açılıyor bu durum üyelerin hoşuna gitmez diye demiştim. pm atıyorum bakarmısınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5