İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lime Wire İle İlgili Sorun

supper.clup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba...

Bilgisayarıma Format Attıkdan Sonra Exe Olarak Duran Limewire 4.13 ü kurdum...Açtım Şarkıları Buldu Fakat İndirmedi...Sonra Onun Üstüne 4.14 ' ü kurdum...Bu sefer hiç şarkı Bulmuyor...Kaldırdım herşeyi tekrar yükledimm...Ayarları da ingilizce olduğu için anlamıyorum...Ama hiç şarkı bulamıyoru...
Acaba Diyorum Bilgisayarımda KasperSky antivirüs var...o mu engelliyor çünkü ilk açtığımda programı bana uyarı verdi ve kazayla block dedim...

yardımcı olacaklar varsa bekliyorum...iyi günler

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaspersky'dan kaynaklandığını sanmıyorum. En azından Avast kurulu bir bilgisayarda da aynı sorunu verdi. Bende de aynı sorun olmuştu. Ama kendiliğinden düzeldi. Ben de anlamadım nasıl olduğunu. Sorunun kaynağını bilen arkadaşlar yanıtlarsa, hepimizin kafasındaki soru işaretleri uçacaktır. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
avastta blokladıysan açılmaz tbi avatta git program engelini kaldır olmadı güvenlik duvarındandır orda izinverilen programlar tarafına geçir....

limewire sol altta bağlantını nasıl gösteriyo kırmızımı yeşilmi mavimi kırmızıysa avasttandır değilse başka bi problemin var demekki

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben hiç sevmiyorum bu lime wire yi kullananların bilgisayarlarına baktıgımda hep bir agırlık cok kasıyor ve sanırım fazla virüs kapıyor? Virüs konusunda emin değilim ama sonucta dosya indiriyor...
Ben Kullanmadım kullanmak isteyenlerede önermiyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
limewire dışında bi emule var ona da yüksek id almak gerekiyo bunun dışındada iyi bi program yokki

supper.clup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende avast yok programın en altında gittikçe büyüyen 5 tane cubuk var ilki yeşil diğerleri kırmızı :D:D aklım karışıyor gittikçe sade bir şekilde yardımmmm lütfen ya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5