İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limitleri Kaldırdık ! Türkiye Lokasyon Linux Reseller Paketleri !

AdimHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, Bireysel ve Kurumsal sitelerinizi sorunsuzca barındırabileceğiniz reseller paketlerimizi tanıtmak istiyoruz.

Öncelikle aklınıza takılan soru ve sorunlara yardımcı olabilmek adına en sık sorulan konulara ve hizmetimiz açıklık getirmek istiyoruz.

Bayi Hosting( Reseller ) kimler için uygun ?

Birden fazla sitesini tek çatı altında toplamak Bireysel ve Kurumsal müşteriler için son derece faydalı bir hizmettir. Bayi hosting sayesinde daha ekonomik koşullarda hizmetinizi sağlayabilecek ve hepsini tek bir panelden yönetebileceksiniz.

Litespeed Teknolojisi ile Hızı hissedeceksiniz !
Litesped Linux sunucularda Apache alternatifi bir web serverdir.Litespeed, Apache kullanan sunuculara göre kat kat daha yüksek bir performans almanızı sağlayacak. Hızı seviyoruz ve tüm sunucularımızda Litespeed kullanıyoruz !

Cloudlinux ile Yüksek performans -Yüksek Güvenlik !
Clodlinux kullanıcılar arasında kaynak kullanıını izole eder ve çekirdek düzeyinde yönetir. Yeni nesil Cloud altyapısı sayesinde her hesaba belirli bir sistem kaynağı ayrılır ve böylelikle paylaşımlı sunucuda paylaşımsız hizmet almanın keyfini yaşarsınız.

Yüzlerce Popüler Script Anında Kurulum !
Softaculous , cPanel sunucuları için hazırlanmış Cpanel ile %100 uyumlu web sitesi kurulum paketidir. Bu uygulama ile web sayfanızı oluşturmak için Blog, Portal, Forum, E-ticaret, Hosting Yönetimi, Foto Galeri, Anket vb. birçok hazır scripti tek bir tık ile kolayca kurabilirsiniz. Uygulama, kurulumdan sonra çıkan güncellemeleride kolayca yükleyebilme özelliğine sahiptir.

Yüksek Performans - %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi - Limitsiz Mutlu Müşteriler !

Faturanız ve Hizmet Sözleşmemiz adresinize ÜCRETSİZ olarak gönderiyoruz !

Premium Resellerde yıllık alımlarda Sandisk Flash Bellek Hediye ! Üstelik kargo ÜCRETSİZ !
flashbellek.png

Aylık alımlarda geçerli ilk ay %50 İNDİRİM !Kampanya Kupon Kodu: V81VE7K5BW

Yıllık alımlarda geçerli %50 İNDİRİM !Kampanya Kupon Kodu: V81VE7K5BW

Üstelik kampanyadan yararlanan tüm müşteriler diğer yıllarda aynı fiyatlardan kullanmaya devam edebilecekler.

Reseller Ortak Özellikler;
Softaculous ile yüzlerce Popüler Script anında kurulum imkanı !
Litespeed ile hızlı açılan sayfalar !
Clodlinux / CageFS ile yüksek güvenlik !
Türkçe cPanel !
Limitsiz Mail
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Alan Adı Ekleme
Özel Nameserver Kullanabilme
Haftalık Yedekleme
7/24 Ticket Destek !
Türkiye / Telecity ( Sadecehosting ) Lokasyon

Hizmet Öncesi Bilinmesi Gerekenler;

*T.C yasalarına aykırı içeriklerin yayınlanması yasaktır.(hek,XYZ,Spam,Sesli Chat,Canlı Spor Etkinlikleri,Toplistler,Hit çekim sayfaları ,Metin tarzı oyun scriptleri vb)
*Almış olduğunuz hizmet bir hosting hizmetidir.Size tahsis edilen alanı dosya depoloma alanı olarak kullanılması yasaktır.Tespiti halinde hizmetiniz askıya alınacaktır.
*Hizmet alan tüm müşterilerimiz Hizmet Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.
*Fiyatlarımız KDV Dahildir.Faturasız işlem yapılmamaktadır.Faturanızı talep etmeniz halinde adresinize veya E-Posta hesabınıza göndermekteyiz.
*Adımhost dilediği müşteriye hizmet verme hakkına sahiptir.
*Sistemde adres bilgisi yanlış ve tutarsız olduğu tespit edilen kullanıcılara bilgilerinin doğrulanması adına uyarı verilir,düzenlenmediği takdirde hizmet sonlandırılır.

Gerçek Haftalık Yedekleme ile Verileriniz artık güvende !
Yaptığımız işin ve verilerinizin öneminin farkındayız. Verileriniz düzenli olarak harici sunuculara aktarılır ardından ofisimizdeki backup diskimize aktarılarak verilerinizin güvenliği garanti altına alınır. Sıfır veri kaybı artık hayal değil !
adimyedek.png

Siz sadece İşinize Odaklanın diye 7/24 Destek !

*7/24 Ticket Destek,
*7/24 Mail Destek,
*Telefon Destek ( Hafta İçi 10:00 - 18:00 ),
*Skype Destek
*Teamviewer Üzerinden Bire- Bir Canlı Destek

Kurumsal Bilgilerimiz,
Ticari Ünvan: Adımhost İnternet Hizmetleri
Vergi Dairesi: Kahramanmaraş | Aslanbey Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 8460458308
Faaliyet Belgesi: 0744

İletişim Bilgilerimiz
Adres: İsmetpaşa Mah. Yeni hükümet Cad.Kristal Sitesi Kat:1 No:4 Kahramanmaraş/Merkez
Tel: 0 850 302 43 51 - 0 344 225 60 99
Fax: 0 850 302 43 51
E-Mail: [email protected]
Web: www.adimhost.com

Mutlu Müşteriler;

Cok hızlı ve güvenilir biri tüm sorunlarımla saat kaç olursa olsun ilgilendiler teşekür ediyorum.İşlerinde gerçekten profesyoneller

Bu arada çalışmaya başlayalı baya oldu ama anca yazabildim, Bende tereddüt ederek başladım çalışmaya çünkü sürekli problem yaşıyordum host firmalarıyla fakat aradan 1 ay'ı geçkin süredir çalışıyoruz. İşinde, İlgisinde, sunucularında adı gibi Bir değil bir kaç adım öndeler :) Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Çalışmak için tereddüt eden varsa 1 dakika bile düşünmesin

arkadaştan deneme amaçlı bir aylık reseller aldım.tüm sitelerimi onca yaşadığımız soruna rağmen sıkıntı etmeden taşıdı. ben şahsen çok memnun kaldım.inşallah aylık pakedin devamında 1 yıllık reseller pakedine geçeceğim. üstelik faturamı da sağolsun hemen kargolamış. şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşı.

Çok ilgili bir satıcı. Kesinlikle tercih etmelisiniz. Çok memnunum.

Kendisi ile 1 ay olmak üzere çalışmaya başlayalı.''İnsanlık'' ölmemiş diyorum kendi kendime...
Hayırlı Satışlar dilerim abi...

1 paket alındı sürekli beraber çalışırız inşallah.Memnun kalma dileğiyle :)

Gözünüz kapalı çalışabileceğiniz ender kişiliğe sahip olan arkadaşdır. Adı gibi ilgi ve alakada her zaman bir adım önde olun.

Yıllık alım yaptım. İlgi alaka herşey cok güzel. En ufak sorunda bile sms ile bilgilendirme yapıyorlar. Firma dediğin böyle olur. ALLAH utandırmasın diyorum.
İyi çalışmalar..

1 adet satın alındı, çok ilgili bir arkadaş tavsiye ederim.

Hayırlı satışlar hasan bey :) Alacaklara şimdiden hayırlı olsun hasan bey çok ilgili işini iyi bilen ve yapan birisidir alacaklar hiç düşünmesin

Hasan beyden bende sipariş aldım çok ilgili bir arkadaş kendisine teşekkür ederim :)

Başarılarının devamını dilerim

Hosting arıyorsanız, kesinlikle tercih etmelisiniz. Hasan bey çok iyi ilgilenir sizinle. Aşırı derecede memnunuz :)

1 adet yıllık alım gerçekleştirildi, teşekkürler.

29 Ocakta premium reseller satın Alınmıştır.
maksat yazımız olsn :)

bir adet hizmet alındı ilgili ve anında teslimat teşekkürler hasan bey

Çalışma Ortamımız;

ofisgorsel.png

Saygılarımızla,
Adımhost İnternet Hizmetleri
[/FONT][/SIZE]

AdimHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Premium pakette yıllık alımlarda geçerli indirim fırsatında son stoklar.

NusretOksuzoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasan Bey,

Hayırlı Satışlar. Arkadaşa Güvenebilirsiniz. İşini Doğru Yapan Kişilerden Birisi..

AdimHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kampanyamız güncellenmiştir.Satışlarımız günceldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5