İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limitleri Kaldirdik

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba degerli forum üyeleri
Bugunden itibaren tüm hosting paketlerimizde limitleri kaldirdik.Aylik 4$´dan baslayan limitsiz paketlerimizden sizde faydalanabilirsiniz.Tüm paketlerimizde 30 gün sorgusuz,sualsiz ücret iadesi bulunmaktadir..

Junior Paket

Limitsiz Web Alani
Limitsiz Trafik/Ay
1 Adet Domain Hesabi
Limitsiz Subdomain
7x24 Destek
%99.5 Uptime Garantisi
Limitsiz POP3 Hesabi
1 Yillik Satin Alimlarda 1 adet ücretsiz Alan Adi
2 Yillik Satin Alimlarda 2 Adet ücretsiz Alan Adi
3 Yillik Satin Alimlarda 3 adet ücretsiz Alan Adi ve 100 Euro Degerinde Google Adwords Kuponu

Aylik : 5 $
2 Yillik :108$ (Aylik 4.5 $a denk geliyor.)
3 Yillik :144$ (Aylik 4 $a denk geliyor)

Su an icin Türkiye banka hesaplarimiz aktif olmadigindan dolayi odemelerinizi paypal ile yapabilirsiniz.

Paket satin alimlarinda yapmaniz gereken tek sey size gonderecegimiz belgede web siteniz üzerinden kesinlikle illegal icerikler ve mp3,video vb. dosyalari bulundurmayacaginizi teyit etmektir.Teyit ettiginiz maddelerin( dosyalari vb.) web siteniz veya ftpnizde gorulmesi halinde hesap kesinlikle serverdan kaldirilir ve ucret iadesi yapilmaz.

Herkese iyi calismalar dileriz.

Biber Medya
Destek :

Iletişim Bilgileri :

Wimarusstraße 4 50226 NRW/Koln Germany
Telefon : Cok yakinda tüm Türkiye sabit hatlariyla ucretsiz gorusebilecegimiz telefon numaramiz yayinlanacaktir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sanki belgeleriniz yok
?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaş anladığım kadarıyla almanya'da yaşıyor ve bu işi almanya'da yapıyor, yetki belgesi türkiye firmaları için geçerli sanırım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
almanyada illegal para kazananları el üstünde mi tutuyorlar
ozaman gitsin almanyada başlasın çalışmalarına? vergisini cartını curtunu vermicekse Türkiye de işi yok.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar
Almanyada egitimini gormeden bir is yapamazsiniz.Belgeleriniz yok derken ys belgesini kastettiniz sanirim.Sizin icin ne kadar onemli bir belge bu ys belgesi?Zaten önüne gelen bu belgeyi almiyor mu?Kac tane bu basvuruya red alan kisi gordunuz?Tabi ki burda vergimizi oduyoruz.Sadece ys belgesi yok onu da almaya calistik ama hosting isinde hem almanyada hem turkiyede vergi odeyeni tanimiyorum ben.Siz yurt disi firmalardan hosting aldiginizda onlar oduyor mu Türkiye vergilerini?Ben bilincsiz konu acmadim.Yoneticilerin haberi var actigim konuda.

Bu arada ne kadar bir isi baltalamayi seviyoruz dimi.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyada illegal para kazananları el üstünde mi tutuyorlar
ozaman gitsin almanyada başlasın çalışmalarına? vergisini cartını curtunu vermicekse Türkiye de işi yok.

Depresan Almanya´da vergisini odemeden sakiz bile sattirmazlar sana.Bilmeni istedim.

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Merhaba arkadaslar
Almanyada egitimini gormeden bir is yapamazsiniz.Belgeleriniz yok derken ys belgesini kastettiniz sanirim.Sizin icin ne kadar onemli bir belge bu ys belgesi?Zaten önüne gelen bu belgeyi almiyor mu?Kac tane bu basvuruya red alan kisi gordunuz?Tabi ki burda vergimizi oduyoruz.Sadece ys belgesi yok onu da almaya calistik ama hosting isinde hem almanyada hem turkiyede vergi odeyeni tanimiyorum ben.Siz yurt disi firmalardan hosting aldiginizda onlar oduyor mu Türkiye vergilerini?Ben bilincsiz konu acmadim.Yoneticilerin haberi var actigim konuda.

Bu arada ne kadar bir isi baltalamayi seviyoruz dimi.

Dostum baltalama değil yurt dışında işler nasıl yapılıyr bilmiyoruz ama tr de bu işin yayınını yapmak için ys gerekiyr oyuzden sana bu konuyu belirttktabiki adminler onay verdiyse durumu anlatmışsanız hayırlı işler diliyorum.

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlis anlasilma olabilir ama konu kilit,vergi odemiyor bu firma diyene kadar konu icerisinde bana istediginiz sorulari sorabilirsiniz,cevabini mutlaka alirsiniz.Hemen idam ediyoruz onu soylemek istedim.Size de iyi calismalar hayirli isler diliyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben hala anlayamadım, tek anladığım şey yurt dışındaki bi firmanın tr de yayınından vergi vermeyeceği konusudur, ozaman yurt dışında yasal olarak iş yaptığınıza dair belgeniz nerede?

bmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyefendi size vergi konusunu da aciklayayim.Biz tabi ki isteyene faturasini kesip gondeririz.Problem degil bizim icin.Ama biz zaten Almanya ustunden vergimizi oduyoruz.Siz benim yerimde olsaydiniz iki ulkede de vergi odermiydiniz?Biz kimseyi bizden hizmet alin diye zorlamiyoruz.Burasi forum paylasim alani.Bizden hizmet alan sahista bizim Türkiyede fatura kesmedigimizi ve vergi numaramiz olmadigini biliyor.Biz kimseyi kandiripta bizim Turkiyede de vergi numaramiz var biz Türkiyede de fatura kesiyoruz demiyoruz.
Size burayla ilgili tek birsey anlatayim.Burada da tabi ki maliye var.Biz server alirken bile maliye server aldigimiz firmanin aylik gelir ve giderlerini fatura tutarlarini kontrol eder kimse vergi calmasin diye.Biz de bize kesilen o server faturasiyla vergiden duseriz.Siz inaniyormusunuz ki biz firma olmasak ve vergi odemesek maliye datacentera sen kime server sattin dediginde benim sahsimi kontrol ettiklerinde bu sahis kim vergi oduyormu diye sormasinlar ve kontrol etmesinler.Burda vergi odemeden is yapmak kolay birsey degil.Bizim kimseyi kandirma gibi derdimiz yok.Bu islerde en onemli sey guvendir.Ama maalesef bir kac kisinin yuzunden Turk halkimizin kimseye guveni kalmamis.

Sorum icin ozur dilerim ama bilmedigimden soruyorum.Aklima gelen firma su an bu.Hostgator acaba Türkiyede vergi veriyor mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
neyse uzatmaya gerek yok, sen ne diyorsan o.

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Hayırlı işler dilemek düşüyor bize gayet güzel firma birbirimize destek olmalıyız zaten adminler de onay vermişler ama bizi yanlış anlamayn hocam eleştiriyoruz çünkü piyasada bir sürü dolandırıcı var yani oyuzden kusurumuza bakmayın kampanyanız gayet güzel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5