İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limitsiz para kazandıran kolay Türk sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FARUK14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba size antacağım sisteme ben gecen ayın 23 ünde kayıt oldum ve sadece 8 günde 100 Lira kazandım . Üstelik Bu sistemde sınır yok..
Bu sitede soru sorarak cevap yazarak , makale , yazarak rahatlıkla para kazanabilirsiniz sitede yapmanız gereken tek şey bu. Kazanç tamamen sizin performansınıza kalmış işte bu da ödeme kanıtım

İlgilenen arkadaşlar Pm ile ulaşabilir

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ödeme kanıtında sitenin adı yazıyor zaten. O kısmı karalamazsan millet direk üye olur senin referansın olmak yerine dikkat ;)

FARUK14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pmler gönderildi

Ödeme kanıtında sitenin adı yazıyor zaten. O kısmı karalamazsan millet direk üye olur senin referansın olmak yerine dikkat ;)

Dostum kimseyi zorla referansımdan üye yapamam ben pm ile site linki veririrm isteyen referans olur istemeyen düz üye olur. Referanslığın bu sitede bir kereye mahsus kayıt kazancı vardır . devamı da yoktur zaten

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
pmler gönderildi

Dostum kimseyi zorla referansımdan üye yapamam ben pm ile site linki veririrm isteyen referans olur istemeyen düz üye olur. Referanslığın bu sitede bir kereye mahsus kayıt kazancı vardır . devamı da yoktur zaten

Refrans üye olmanın kötü birşeyi yok dostum yanlış anladın, bana kazandıran bir platform öneriyorsan tabiki senin referans linkinle üye olurum. Tabi sen forum kuralları gereği pm lerde hem refli hem refsiz link veriyorsundur.

Sistemi kullanan arkadaşlar daha sonra yorum yaparlarsa sevinirim, önerip önermediğinize göre bizde bir bakalım :bira:

ulascann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle Güzel Ve Kolay Bir Site. Öneririm. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5