İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LincolnSamet//Post ve Dizin Ekleme İş Başlığı[Sabit]

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kampanya%5B1%5D.gif
Arkadaşlar ve çoğunlukla abiler,
1-)Bu konumu sabit olarak açıyorum acil vb. yeni konu açmak istemiyorum sürekli yeni post fiyatları vb. herşey bu sabit başlığımda olacak.(Ucuzluklar,sponsorluklar vb. herşey)
Postları her türlü domaine karşılık atabilirim.(.info,.com,.net,.org,.in)
Elinizdeki veya yeni kayıt edeceğiniz domaine yani.
Elinizdeki domainleri yazarsanız kaç post atacağımı söyleyebilirim.
Ücretle iş bankasına alıyorum ödemeyi.Yada Paypal.
Kontor karşılığı alabilirim Turkcell parça veya şifresini gönderirsiniz.
Ayrıca script karşılığı alabilirim scripte göre değişir post miktarı.
[email protected] msn adresim.;)[HIGHLIGHT]Msn adresim değişmiştir ona göre:)[/HIGHLIGHT]
100 post 5 ytl
250 post 10 ytl
500 post 20 ytl
1000 post 40 ytl

1. WordPress için fiyatlarımız değişmemektedir.
  2. Postları isterseniz text dosyası halinda verebiliriz.(Html olarak resimler,boşluklar yapılabilir.)
  3. Konuları aldığım linkler ayrı bir text dosyasında verilebilir.
  4. Wordpress siteleriniz için resimleri kendi sitenize alabilirim(upload)Çok az bir fiyat değişikliği olur yada sürekli bana attırırsanız fiyat farkı olmaz.
2-)DİZİN EKLEME İŞİ YAPMAYADA BAŞLADIM!!
Referanslar için İ-trader'a bakabilirsiniz.
100 dizin 15 ytl'den ekliyorum.Bir siteyi en fazla 150 dizine eklerim.Daha fazla dizin olduğunda kalite kalmıyo.500-1000 dizin istiyenler gelmesin maalesef.
100-150 pr'li kaliteli dizine eklerim text dosyası halinde veririm size iş bitiminde parayı alırım.
Aynı msn'den yada pm ile ulaşabilirsiniz.
3-)100 adet pr'li blog'a 15 ytl'ye sitenizi ekliyorum.Liste bende vardır.İş bitiminde dizinlerde olduğu gibi burdada listeyi size veriyorum.
absürt POST çalışmıyorum bu arada. Ayrıca artık paypal ödemede alıyorum.

Burada sadece 1 tane referansım var ama http://www.r10.net/insan-kaynaklari/151028-lincolnsamet-post-ve-dizin-ekleme-basligi[sabit].html buradan r10'daki konuma bakabilirsiniz İtraderlarımada bakarak bazı referanslarımı görebilirsiniz.İyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5