İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

link alıp satabileceğin site vardı adı neydi

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link alıp satabileceğin site vardı adı neydi , ingilizceydi favorilerim silindi şimidide hatırlamıyorum :D

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkworth.com olmasin gecen bi dene sattim
üye degilsen ref kodumu verim hehe:D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cyber Coder' Alıntı:
ne işe yarıyo bu site?
Üye oluyorsun. Reklam paketlerini giriyorsun. Mesela sadece ana sayfamda 30 dolar a reklam yayınlarım diyorsun. Reklam verenlerde siteler arasından senin istatistiklerine falan bakıyor (Google,MSN,Yahoo index sayın, PR değerin, Alexa rank değerin), Bunları işe yarar görürlerse sana reklam teklif ediyorlar bu fiyat üstünden. Sen kabul edersen 30 doların hesabına %30 Linkworth komisyonu düşüldükten sonra yatıyor. Ben paypal ile ödememi alıyorum buradan. 3 reklam veren oldu bana.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende pr5 iken iyi reklam aliyordum ki şimdi pr4 düm google artik prleri güncelle :( ühühühüh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5