İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Değişim Bölümü

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Link değişim bölümü üyeliği seçilmeli yapıldıktan sonra o bölüme ilgi o kadar azaldıki bu gözle görülüyor.
Peki neden o bölüm seçilmeli yapıldı "Yeni mesajlar" linkinde hep link değişimler görüldüğü için.

Fakat admin panelinden navbarı editleyerek yeni mesajlar linkini bu şekle getirerek link değişim bölümünün mesajlarının görülmesi engellenebilinir (veya eklentiside olabilir bu konuda cok bilgim yok)
Kod:
search.php?do=getnew&exclude=77 (77 forumdaki link değişim bölümünün idsidir.)
yapılarak o bölüm herkes tarafından görülür yeni üyelerde görür ve aktiflik sağlar; ve link değişim konularının yeni mesajlarda görünme derdi ortadan kalkar.
Sizcede öyle yapılmalımı ?
1 taşla 3-5 kuş

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Evet, yapılmalı bence. Aktiflik sağlanana kadar Link değişim bölümü herkese açık olmalı.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ben de bu konuyu çok merak ettim, arama da sayfalar çıkıyor ama forumdan link değişimi bölümü bulamuyorum, link değişimi nerden girilir?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arama motorları ve seo başlığının hemen altında göreceksiniz link değişimi diye yazıyor

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bencede peep in dediği çok güzel eğer son mesajlarda link değişimi mesajlarını göstermeyecek bir sistem varsa kullanırlır sa güzel olur. Link değişimi bölümü içinde grup şartıda ortadan kalkmış olur. Bize bir uğraş çıkar :).

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baktım, bende görünmıyor link değişimi...acaba izin mi almak gerekiyor görebilmek için?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5