İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Degisim

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Selam
Ana Sayfamıza yani www.geniusturks.com link Degisimi Yapmayı dusunuyoruz Katılımcı kisiler buraya mesaj yazarlarsa Gerekli kisilerle İrtibaata Gececez ....

Sitemizin Analiz bilgisi (Web Sayfa Sıralamasında DURUMU)

http://www.alexa.com/data/details/?url=geniusturks.com

KendiSinin Web Sıralamasında Kacıncı oldugunu ogrenmek isteyenler

http://www.alexa.com/data/details/?url=SİTEİSMİ yaparak ogrenebilirler ...

Baswuru Sekli :

Sitesinin İsmi :

Site Sahibinin Yorumu :

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ;
günlük ziyaretçi sayınızı belirtirmisiniz tekil olarak ...

kolay gelsin..

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size Web Site sıralamasında kacıncı oldugumuzu buraya bakar tercih edin ama siz illede hitinizi ogrenmek istiyorum diyorsanız arkadasım gelince en net bilgileri size werebilirim kusura bakmayın ....
Sizde sitenizin isminizi yazsaydınız sewinirdim ....

Not:Su an ki Durumuz HOST Sorunu yuzunden Sitemiz 20 dk once acıldıgı icin siteye giren saysısı azdır...

Z

zeynelkoc

Misafir
alexa bir kriter değildir alexada üste çıkaran birçok program artı hile yolları mevcuttur (siz yapıyorsunuz demiyorum sadece boyle birşeyin olduğunu soyluyorum) bunun için en doğrusu tekil hitinizi yazmak olacaktır.

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@zeynelkoc Bey
İyi Hos yazmısınız dedigim gibi arkadasım olmadıgı icin cp giremiyorum o kadar istekliyse arkadaslar bir gun forumda takılabilir hitimizi ogrenebilir ama daha rahat yolu arkadasım gelince ancak size bilgi werebilirim
alexa bir kriter değildir diyorsunuz ama ben guwenilir bir site biliyordum ondan dolayı werdim Bizim sadece ana sayfamızda link wermek karsılıklı bu kadar kırıcı tepki gelcegini bilseydim wermezdim alexa ....

alexa bir kriter değildir alexada üste çıkaran birçok program artı hile yolları mevcuttur (siz yapıyorsunuz demiyorum sadece boyle birşeyin olduğunu soyluyorum) bunun için en doğrusu tekil hitinizi yazmak olacaktır.
Demissiniz Tekil Hiti Yukarda yazdıgım gibi Weremiyorum Cp giremedigim icin...
Gercek İstekli Link Degisimi İstekli olan arkadaslar yazarsa sewinirim...
Cok saolun olum yada olmusuz elestirileriniz icin ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5