İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Ekle Para Kazan Ödemenin %25 i peşin

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
smpx' Alıntı:
Sarget arkadaşım bu konuyu derken hangi konuyu konuşmuştuk msn den ulaşırsan bana sevinirim kafam karıştı biraz (40 YTL teklifi veren sen misin yoksa:))

hayır ben bu tür konulara teklif vermem.. başka bir iş konuşması yaptık bugün.. öğlen saatlerinde seninle... :)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
hayır ben bu tür konulara teklif vermem.. başka bir iş konuşması yaptık bugün.. öğlen saatlerinde seninle... :)

Tamam şimdi hatırlardım... Msn deki isimlerinizle forumdaki nickleriniz biririne benzemiyorki kafamda tutayım doğal olarak kafamız bulanıyor. Kusura bakma kardeş...

Bu arada konuyu açan arkadaş nerde acaba buraya gelip bir şeyler yazarsa güzel olacak biriyle anlaştıysa buraya yazsın ki indirtme devam etmesin. (Gerçi daha nereye kadar ineceksek yer kalmadı artık.)

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantı başına: 40/1000YTL = 0.04YTL = 4 YKR = 40.000 Türk Lirası

Sakız almak için kaç bağlantı eklemek gerekiyor?

msemocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
120 YTL ye yazarım sadece 4 günde teslim hepsi
Paranın yarısını havele isterim
Diğer yarısınıda iş bitimini takiben ilk iş gününde isterim..

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 1000 tanesini 1,5 ytl ye yapyıroum

varmı daha aşşağı veren?

300 bin tane sağlam bir şekilde eklerim:D

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LuGeLaS' Alıntı:
ben 1000 tanesini 1,5 ytl ye yapyıroum

varmı daha aşşağı veren?

300 bin tane sağlam bir şekilde eklerim:D

Sen bu 1000 tane sayfyaya tek tek gireceğinden emin minisin yoksa bot kullanıp toplu bir şekilde mi çekeceksin? Eğer konuyu okumadıysan oku.

Kendi yorumlarını katacaksın... vs... vs... şeyler yapacaksın

1,5 YTL ye yapacaksan ben sana bu tarz işler geldimi sölim sen yap. Arkadaşlarımızın fazla paralarının gitmesini istemem. Sen gerçekten iyi fiyat veriyorsan tabi doğru ise?

Şimdi bende yazarmışım 1000 tane link 1.4 YTL :) ama malesef arkadaşlar boşum dediysemde kendimi yerden yere vuracak kadar değil. Bu iş eğer doğru ise yani konuyu açan arkadaşın istediklerini aynen yapacaksa LuGeLaS arkadaşımız buyursun yapsın ben çekliyorum

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smpx Lugelas dalga geçiyor görmüyor musun? Türkiye'de 300 bin tane firma mı var :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işi yapacak biri bulunmustur bu zmana kesin.Ama kenanstop arkadaş girip bir açıklama yazmamış.Mod arkadaşlara ricem etsem konuyu kapatabilirlermi? Ya da biz kapatalım :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapanış benden olsun arkadaşım kenanstop burada kimse yapmak istemiyor senin işini çünkü açıklama ve fiyat yeterli değildir teşekkürler

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese teklifleri için teşekkürler.
Geç cevap yazdığım içinde özür dilerim.
Cevap yazamaşımdan şikatçi olmuş arkadaşlar genellikle. İnternete işlerimden çok sık giremiyorum.

şu an iki arkadaşla çalışmaya başladık ortalama verdiğimiz fiyat 50 YTL dir.

İş bahsettiğiniz kadar zor değil yapmanız gereken sadece firmanın başlığını yazmak.

1000 link için 50 YTL kazanmak isteyen arkadaş olursa [email protected] adresine mail atarsa sevinirim.

Foruma sıklıkla giremiyorum.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smpx' Alıntı:
Sen bu 1000 tane sayfyaya tek tek gireceğinden emin minisin yoksa bot kullanıp toplu bir şekilde mi çekeceksin? Eğer konuyu okumadıysan oku.

Kendi yorumlarını katacaksın... vs... vs... şeyler yapacaksın

1,5 YTL ye yapacaksan ben sana bu tarz işler geldimi sölim sen yap. Arkadaşlarımızın fazla paralarının gitmesini istemem. Sen gerçekten iyi fiyat veriyorsan tabi doğru ise?

Şimdi bende yazarmışım 1000 tane link 1.4 YTL :) ama malesef arkadaşlar boşum dediysemde kendimi yerden yere vuracak kadar değil. Bu iş eğer doğru ise yani konuyu açan arkadaşın istediklerini aynen yapacaksa LuGeLaS arkadaşımız buyursun yapsın ben çekliyorum

Elimde zaten 300bin fazla firmanın bilgileri var. Tam sizin istediğinize göre . Belki fazlası. Ha elle eklemişim. Ha botla ne farkeder

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LuGeLaS' Alıntı:
Sen o zaman ayakta uyuyorsun. Emin ol daha da fazlası var ;)

Tükkan değil ha firma... aş. ltd şti, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirket filan (sermaye şirketlerini yazim da az söyle) :)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LuGeLaS' Alıntı:
Elimde zaten 300bin fazla firmanın bilgileri var. Tam sizin istediğinize göre . Belki fazlası. Ha elle eklemişim. Ha botla ne farkeder

Konuyu açan arkadaşın istediği

Not:Firma başlığı ve anahtar kelimeler kesinlikle diğer sitelerden kopyalanıp yapıştırılmayacak. İlgili siteye girildikten sonra sizin tarafınızdan yazılacak. Kategorilere ait firma site adreslerini bulacağınız kaynak site adresleri verilecektir.

şeklinde olduğu için öyle demiştim yanlış anlama :)

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
Tükkan değil ha firma... aş. ltd şti, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirket filan (sermaye şirketlerini yazim da az söyle) :)

firma derken sadece aş,ltd şti kastetmedim. tüm işyerleri dersek daha uygun olur sanırım. Hem çok bilmişlik yapıp konuyu dağıtma ben sadece öneride bulundum. isteyen kabul eder kabul etmez

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smpx' Alıntı:
Konuyu açan arkadaşın istediği

Not:Firma başlığı ve anahtar kelimeler kesinlikle diğer sitelerden kopyalanıp yapıştırılmayacak. İlgili siteye girildikten sonra sizin tarafınızdan yazılacak. Kategorilere ait firma site adreslerini bulacağınız kaynak site adresleri verilecektir.

şeklinde olduğu için öyle demiştim yanlış anlama :)

Benimki sadece bir öneri . Zorla kabul ettirecek halim yok. Başkasının 50 ytl ye mal ettiğini benden 1,5 ytl ye mal edecektir. Kendisi bilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi