İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Kısaltarak Para Kazan + Ücretsiz Kazanç Kiti-Aylık min 20$ Kazan!

secret35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üniversite ve lise öğrencileri için birebir bir sistemdir
öncelikle teşekkür ederim paylaşımınız için

zamanı az olan bir üni öğrencisiyim , yazınızı şimdi tekrar okuyacağım , umarım işe yarar :)

anlamadığım konularda size soru sorabilirim de mi ?

secret35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adf.ly | bc.vc |

bu ikisine üye oldum , diğerine adres falan sorduğundan olmadım refliden

bundan sonra ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim..mesajınızı bekliyorum

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
adf.ly | bc.vc |

bu ikisine üye oldum , diğerine adres falan sorduğundan olmadım refliden

bundan sonra ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim..mesajınızı bekliyorum

Öncelikle merhabalar :) Teşekkürlerimi sunarım, Pm atıyorum şimdi size, linklere üye olduktan sonra yapmanız gereken tek şey bana üye id'lerinizi veya adf.ly, bc.vc veya linkbucks'tan kayıt olduğunuza dair onlaylama epostasının ekran görüntüsünü bana atmanız. Ardından size bir adet word dosyası göndereceğim, gerekli olan her şey orada yazıyor :) Eğer katılmak istersen ekibe hoş geldin! :)

minato55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler hem foruma hem adf.ly ye senin adınla kaydoldum =) adf.ly de senin verdiğin refli adresten girdim üye oldum şimdi ne yapmam gerekiyor yardım edermisin senin isminle üye olduğumu nasıl kanıtlicam sana ? ve sonrasında nasıl devam edicez şirket kuralım senle :D

minato55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size bildirim fln geliyormu yoksa konuyu güncel mi tutmak lazım bu arada özel den mesaj atarsanız ii olur =)

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İyi günler hem foruma hem adf.ly ye senin adınla kaydoldum =) adf.ly de senin verdiğin refli adresten girdim üye oldum şimdi ne yapmam gerekiyor yardım edermisin senin isminle üye olduğumu nasıl kanıtlicam sana ? ve sonrasında nasıl devam edicez şirket kuralım senle :D

Bilgisayara bakmamıştım :) Teşekkürler yorumunuz için. PM gönderildi. Bana üye id'nizi söylerseniz referans ekranımdan sizi takip edebiliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5