İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Kısaltma Ortaklığı

FakeAlien

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yepyeni Bir Forum Açıyoruz. Genel Bir Forum Hertelden Konular Olacak. Lakin Diğer Forumlardan farklı Tüm Üyeler Tik.TL Link Kısaltma Servisini Kullanacak Ve Konularına Ekleyecekler. Ayrıca Linkler Forum Ana Sayfasında Güncellenerek Geçecektir. Günde 20 Linke Tıklamayan Kendi Linkini Yayınlayamayacaktır. Ayrıca Tüm Üyeler Uploadlarını Turbobit Üzerinden Yapıp Bu Yoldanda Para Kazanacaklardır. Siteye Günlük 20.000 Yerli/Yabancı Hit Çekilecektir (Ücretli)

Bu Proje İçin Bir Web Bilişim Firmasıyla Görüştüm Birde Yazılımcı İle Fiyatları En Ucuza Ayarladık.

Bu Projeme Ortak Olmak İsteyenleri Bekliyorum Detaylı Bilgi İçin PM Atabilirler

NOT: Ortaklık İçin Gereken Minimum Ücret: 45 TL'dir.

l4n0lum33

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yepyeni Bir Forum Açıyoruz. Genel Bir Forum Hertelden Konular Olacak. Lakin Diğer Forumlardan farklı Tüm Üyeler Tik.TL Link Kısaltma Servisini Kullanacak Ve Konularına Ekleyecekler. Ayrıca Linkler Forum Ana Sayfasında Güncellenerek Geçecektir. Günde 20 Linke Tıklamayan Kendi Linkini Yayınlayamayacaktır. Ayrıca Tüm Üyeler Uploadlarını Turbobit Üzerinden Yapıp Bu Yoldanda Para Kazanacaklardır. Siteye Günlük 20.000 Yerli/Yabancı Hit Çekilecektir (Ücretli)

Bu Proje İçin Bir Web Bilişim Firmasıyla Görüştüm Birde Yazılımcı İle Fiyatları En Ucuza Ayarladık.

Bu Projeme Ortak Olmak İsteyenleri Bekliyorum Detaylı Bilgi İçin PM Atabilirler

NOT: Ortaklık İçin Gereken Minimum Ücret: 45 TL'dir.

daha detaylı pm alabilir miyim?

siplower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş siz bana 45tl verin ben size Link kisaltma sitesi kuram :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5