İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link satın almadan önce kontrol edin

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.seomoz.org/page-strength

daha önce bir defa verilmiş eski tarihlerde yeni kullanıcılar da görsün diye konu açıyorum. Çok güzel bir tool. Bir siteden PR amaçlı text link alacaksanız size PR'dan çok daha iyi veri veren bir sitedir, bazı siteler PR değeri yüksek olmasına rağmen seomoz değeri çok düşükken bazı siteler için PR'ından daha iyi çıkmaktadır. Türkiye'de pek populer olmasa da yabancı dizin, text-link sitelerinin PR'dan daha fazla itibar ettiği bir veridir. Genellikle reklam vereceğiniz sitenin seomoz değerinin PR değerine yakın veya üzerinde olmasına göre seçmenizi tavsiye ederim.

Örnek 1 PR:6 Seomoz: 7 (iyi)
Örnek 2 PR:6 Seomoz: 4 (kötü)

Kolay gelsin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaa ben bekliyom bekliyom bişey olmuyo 1 ay öncede denemiştim gine olmamıştı çok mu beklmek gerekiyo yoksa bendemi var bişi

edit:eek:ldu sağol:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5