İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LINK SATIŞI KAMPANYASI - 3 adet PR6 link ve hediye PR5 Linkler

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam Alınacak Siteler:
- ajaxkaynak,com - PR6
- teknolojhi,com - PR6 - site içeriği güncellenecek.
- cizgifilm,tv - PR6

- hediye linkler :
- 7ze,net - PR5
- chooseweb,net - PR5

Bilgiler:
- PR Değeri Validdir, fake değildir.
- Toplam site başına maksimum link çıkışı 17 adet olacaktır. bu limit hediye sitelerde bu değeri aşabilir.
- linkler footer kısmında text link olarak çıkacak.
- eş zamanlı diğer webmaster sitelerinde satış olacaktır.

Fiyatlandırma :
fiyat.png

TABLO KULLANIMI :

Örneğin ilk tabloyu ele alalım. ilk tablo 1 aylık link satışı için ücret tablosudur. kaç site için reklam verecekseniz soldaki site adeti satırına bakıyorsunuz. ve kaç adet siteye reklam verecekseniz yandaki tablodan görebiliyorsunuz.

örnek fiyatlandırmalar:
1 aylık 1 site için 2 siteye reklam bedeli 36 YTL
2 aylık 3 site için 1 siteye reklam bedeli 97 YTL
2 aylık 1 site için 3 siteye reklam bedeli 97 YTL
3 aylık 2 site için 1 siteye reklam bedeli 102 YTL

reklam vereceğiniz siteleri bu 3 siteden ( ajaxkaynak.com ,teknolojhi.com, cizgifilm.tv ) kendiniz seçiyorsunuz. kontenjan 17 dir.

Ödeme Koşullları:
- İş Bankası , Denizbank, Garanti Bankası, Akbank hesabına eft/havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Saygılarımla.

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tablolardan anlaşılmayan bazı kısımları güncelledim. Bazı arkadaşlar neden cizgifilm.tv 1 site için 145 ytl diye sordular. Şu an galiba daha açıklık getirmiş oldum. Malesef tablo normalde 3 boyutlu bir tablo olacağı için bu şekilde çıkardım. Eğer anlamadığınız bir yer varsa pm atmakdan lütfen çekinmeyiniz. Fiyatlar gayet ucuzdur..

Bir örnek daha vermekte fayda görüyorum.

Örneğin 1 siteniz var ve 2 pr6 link satın almak istiyorsunuz. Öncelikle kaç aylık alacaksanız onun tablosuna bakınız. 3 ayrı tablo 1-2-3 aylık süreler için hazırlandı. Biz diyelimki 2 aylık alacağız.

2 aylık tabloda 1 siteniz için olan satırdan "ajaxkaynak,com, teknolojhi.com , cizgifilm.tv sitelerinden herhangi 2 sini seçeceğim" adlı sütundaki geçerli olan fiyat 64 YTL dir. Kısacası önce süreye göre tabloya bakın sonra satırı kendi site adetinize ve sütunuda almak istediğiniz site adetine göre seçiniz.

Saygılarımla.

bektas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada pr larını doğrulamaya çalışıyorum ama maalesef bir sonuca ulaşamadım belirteyim

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk mesaj eski sanirim bu yilin basinda yazilmis

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5