İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link sitesi yapabilecekler ...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kaça ve nasıl bi sistem yapabilirler... Lütden yazsınlar... Referans site varsa gösterebilirler.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vaynet.com tarzı bişey sitiyorum ben. Siteler ana sayfada olacak.

kuzen54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim bi arkadaş var bu dediğini yapabilir o.Ücret işini dert etme :) fazla bişi isteyeceğini sanmıyorum. Ama bir iki ay gibi bir süre alabilir yazması.istersen mail adresini vereyim.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili cevap özel mesaj olarak sunulmuştur,

Ayrıca Link sitesi hazir kod (tamemen bize ait) veya size özel kod+tasarim isteyen arkadaşlar http://www.siterehber.com adresinde bulunan iletişim seçeneği ile bize ulaşabilirler...

M

MrCooL

Misafir
Genellikle Sonuna "lisanssızified" takisi getirilerek marez icerikli forumlarda download linkleri yayinlanan scriptleri bu sekilde cagirmak adet olmus. Yoksa Scriptin marezliginden degil. Azdating,Indexu,vBulletin en yayginlari. Bizimkilerde Bunlari "ahan bu script parali ama belese getirdik." edasi ile diske kaydedip yukaridaki mesajda goruldugu gibi 99 dolara satmasina kadar gelen yolculuga baslarlar. Bari insaf edip 10-20 milyona satsalar :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir seyi yazmadan once iyice okumani oneririm.

Benim verdigim link indexu'yu programlayan sirketin yeri.

99 dolara satanda uretici firmanin taaa kendisi.

M

MrCooL

Misafir
hotweb' Alıntı:
Bir seyi yazmadan once iyice okumani oneririm.

Benim verdigim link indexu'yu programlayan sirketin yeri.

99 dolara satanda uretici firmanin taaa kendisi.

Yorgun gunun ardindan bazen boyle yanlis anlasilmalar oluyor.
Kusura Bakma hotweb.

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım istedigin özelliklerde link sitesi scripti yazarım php ve mySQL kullanarak..
ayrıntıları konusuruz..

F

fifasct

Misafir
SiteRehber hiçde kötü değil. Baya iyi hatta. Onun dışında ücretsiz scriptler kullanabilirsiniz. (linker ve bikaç tane daha va özelden yardımcı olabilirim)

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence çok farklı özellikli scriptler değil, temalarını güzel yapmışlar o kadar.
http://www.in-portal.com bu işte baya özellikli ve iyi bir script. indexu katlar %%.
free ise linker, ve destny yazdığı link .... diye bir php var
paralı iyi bir scriptte cgi olarak www.gossamer-threads.com link sql dir bunun sql kullanmayan free türüde vardır.
iyinet yıllar önce bunu kullanmış, sonra değiştirmiştir.
dmoz (bilmeyen varsa bilenler anlatsın) link sql ile yola çıkmış, "ki hata link sql le mod yazan bir gruptu" (bu nedir bilmiyorsanız okumayın) db geliştikten sonra sanırım onlarda farklı bir yazılım yaptırmış durumdalar.
tüm dmoz DB isteyen varsa bu yayınlanmaktadır. fakat DB xml olarak ve çok byük olduğundan içinden bilgi alınması biraz zor olmaktadır.
ayrıca cafeler, pastaneler, oteller (tam olarak aklımda değil 3-4 proje ama konuları tam hatırlamıyorum dediğim gibi) gibi ayrı projelerinin içerikleride DB halinde yayınlanmaktadır.
content -> site dosyası açık xml olarak 1.8 GB tutmaktadır.
structure -> katagori dosyası xml olarak 500 MB tutmaktadır.

ayrıca linker nuke addon olarak yapılmış fakat güvenlik testi yapılmadığından ve uygulanan site satıldığından proje şimdilik askıda kalmıştır. ilerde belki onu sunabiliriz alternatif addon olarak.

Serbülent Daşkın
http://www.yenisunucu.com
msn:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5