İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Tıklatma Scripti

ResellerTURK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar çoğu kişinin aradıgı scripti yazdık ve makul bir fiyata webmaster arkadaşlarımıza teslim edeceğiz

Demo : www.herseykolay.com

Link Tıklat Hediye Kazan Olarak kurulmuş bi sitemiz

cookieleri 24 saatte bir otomatik siler , puan sıfırlama sayfası mevcuttur

Fiyat 10 TL dir

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hacı iyi hoş güzel yapmışsında biraz sallama yapmışsın yok bugün 1. olana flash bellek verecez felan?
Ayrıca bu sistem bir çok oyunda kullanılan ref verme sistemi yani herhangi bir para eder yanı yokki...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Hacı iyi hoş güzel yapmışsında biraz sallama yapmışsın yok bugün 1. olana flash bellek verecez felan?
Ayrıca bu sistem bir çok oyunda kullanılan ref verme sistemi yani herhangi bir para eder yanı yokki...

kafasını çalıştırana çok iş yapar bu site. binlerce gerçek kişiye reklam gönderilebilir.

ResellerTURK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lokuf.com sitesinden esinlenerek yapılmış bi scriptir geliştirmeye açıktır
isteyen ana sistem üzerine birçok şey yapabilir ben aradım piyasada en az bulunan scriptlerden birisi marezini boşverin paralısını bile cok az bulursunuz bende biraz vaktimi ayırdım ve sistemi yazdım herseykolay.com burası demo amaçlı kurulmuştur sadece üyelere nasıl bi sistem oldugunu göstermek amaçlı ne amaçlarla kullanabilirsiniz bu sizin fikrinize kalmış birşeydir 10 TL çok makul bi fiyat

lokuf.com sitesinle bi rekabetim yoktur arkadaş eğer gerçekten hoş karşılamadıysan ben paragöz veyahutta kinci bi insan değilimdir scripti silerim satışada iptali çekerim o problem değil yeterki gönüller 1 olsun :) zaten 30 dakikamı aldı yazmak cok zor bi sistem değil

ResellerTURK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşnut olmamamın sebebi, her şeyi ve tüm yazıları bile kopyala yapıştır almışsın, metaları bile, sitenin sloganından tutunda her şeyine kadar tescilli, tema hariç!..

Dediğim gibi işlem yapmaya gerek yok tatlı dil ile uyarıyoruz, bir şey demiyoruz rekabet güzeldir tamam ama bu kadarda olmaz, fazla bu yani!.. ;)

http://lokuf.com/

bu arada scriptinizin tescili hayırlı olsunda 2-3 marez forumunda sitenizin tamamen aynısı paylaşılmış renkinden menüsüne modüllerinden tutun korumasına kadar aynısı bilginiz olsun kötü bi amaç için söylemiyorum sadece bilgin olsun tescil alcaksın marezde scriptin

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kafasını çalıştırana çok iş yapar bu site. binlerce gerçek kişiye reklam gönderilebilir.

şakamı yapıyorsun. link verip tıklatacağına aç bi site koy içene adsense veya buna benzer reklam modülü ona tıklat daha fazla kazanırsın.
Ayrıca yapan arkadaşlar yanlış anlamasınlar, emek sarf etmiş olabilirler yanlız bu o kadar önemsenecek bir başarı değil. 10 dakikada yapılacak bir site :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5