İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!

iamyot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
374655_266818810026806_189237597784928_692433_1462833780_n.jpg

Link.TL Nedir?
Bu sistem sizlere link kısaltarak kazanç elde edebilmenizi sağlayacak bir sistemdir. Sistem kısaltılan bağlantılar üzerinden kullanıcılarımıza kazanç imkanı sunmaktadır.

Link.TL Genel Bilgilendirme
2011 Mart ayında açmış olduğumuz fakat bir takım sıkıntırlar yüzünden ara vermek zorunda olduğumuz sistemimizi tekrar açmış bulunmaktayız. Daha güzel bir sistem ile tekrar web sitesi sahiplerine kazanç sağlamaya çalışacağız.

Neden Link.TL?
Çünkü Link.TL ile reklam verdiğiniz zaman tıklama veya gösterim başı ödeme yapmazsınız. Link.TL şimdiye kadar gördüğünüz reklam firmalarından çok farklı bir şekilde çalışmaktadır. Yalnızca hit paketlerimizi satın alarak hitlere göre çalışan bir sistem ile ziyaretçilerin sitenizi görmelerini ve kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Yanlış tıklamalara, gereksiz gösterimlere boşuna para vermeyin. Sitenizi mutlaka ziyaret edecek olan kullanıcı kitlesine göre ödeme yapın. Ayrıca Link.TL üyelerine diğer sistemlere göre çok daha kolay şekilde ve daha fazla para kazanabilme imkanı sunmaktadır.

Nasıl reklam verebilirim?
Sizlerde sistemimize dahil olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile sistemimize üye olarak reklamınızı verebilir ve ödemenizi PayPal üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayınız!

Reklam Paketleri Nelerdir?
Reklam paketlerimiz ikiye ayrılmaktadır. Bu paketlerde ülkelere göre sınıflandırılmakta. İlk reklam paketimiz sayfa reklam modelidir. Bu model ile web sayfanızın adresini yazarak kullanıcıların doğrudan sitenize girmelerini ve sitenizin ziyaretçilerinizin artmasını, Alexa®'da yükselmeyi ve reklam tıklamalarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Ödeme Şekli Nasıl?
Türkiye CPM 1K: 3,50 TL
Ödeme Yöntemi: PayPal ile yapılmaktadır.
Ödeme Para Birimi: TL üzerinden ödeme alınmakta ve yapılmaktadır.
Ödeme Alt Limiti: 10.00 TL
Ödeme Tarihleri: Her ayın 15'inde ödemeler yapılmaktadır.

Yayıncı Kazançlar Ne Kadar?
Yayıncı kazançlarımız başlangıç olarak burada olduğu gibi belirlenmiştir. Fakat kısa süre içerisinde fiyatlarımız güncellenerek daha iyi bir kazanç ortamı sunulmaya çalışılacaktır.

Web Entegrasyon Sistemi Nedir?
Bu sistemi kullanarak web sitenizi Link.TL ile entegre edebilir ve web siteniz üzerinden reklam gösteri yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Referans Sistemi Nasıl Çalışıyor?
Referans sitemi, size verilen referans bağlantısı üzerinden sistemimizi kullanmaya teşvik etmiş olduğunuz yayıncı ve reklam verenlerin kazanç ve alışverişlerinden sizlerin kazanmasını sağlamak amaçlıdır. %20 gibi bir komisyon oranı ile sistemin ortağı olabilirsiniz!

Soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Web Sitemiz: http://link.tl
Forum & Destek: Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan! • Ana sayfa
İletişim Mail: [email protected]

Link.TL Yönetimi

iamyot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Güncel arkadaşlar. Bu sistemi web sitenize entegre ederek web sitenizdeki bütün linkleri Link.TL üzerinden reklam gösterimi yapacak hale getirerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz! Eksiksiz sayım yapılmaktadır.

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tamamda sayımları internet sitesinde göremiyoruz. bunu görmemiz önemli

iamyot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuz günceldir arkadaşlar. 1K için yaptığımız ödeme 3.50 TL seviyesindedir. Sistemimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

baymen35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firmanı kötülemek gibi bir niyetim yok ama internette biraz araştırma yaptım sisteminiz hakkında A sitesinde 1k 5 tl derken B sitesinde 1k 7 tl diyorsunuz bu nedir peki kanıt isterseniz googlede firma hakkında biraz araştırma yapıp görebilirsiniz kolay gelsin

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tarz sistemlerde, hazır script kullanımını uygun görmüyorum. İster istemez bilinçli, durumu farkeden kişiler geri adım atıyor.

Kendinize ait bir alt yapı ve tasarımla iş yapmanız başarınızı artıracaktır. CodeCanyon tarzı sitelerden hazır script alarak benzeri işlere girilmesine pek anlam veremiyorum.

samuray34amo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz sistemlerde, hazır script kullanımını uygun görmüyorum. İster istemez bilinçli, durumu farkeden kişiler geri adım atıyor.

Kendinize ait bir alt yapı ve tasarımla iş yapmanız başarınızı artıracaktır. CodeCanyon tarzı sitelerden hazır script alarak benzeri işlere girilmesine pek anlam veremiyorum.

Adamlar ödemelerini yapıyor.Pardon ama sen kazan adam ödemezse arkasından konuşursun.Ya çoğul hit bile sayıyorlar adamlar.Daha ne yapsınlar ???? İnsaf biraz yahu ama insaf...

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@samuray34amo;
Ben sadece düşüncemi belirttim. Burada insaflık bir konu göremiyorum. Türkçeye bile çevrilmemiş yerler olduğunu belirtmeme gerek var mı bilmiyorum.

Belirttiğim düşünceyi tekrar okursanız başarıyı artıracağını düşündüğüm noktaları belirttim. Ödeme yapmıyorlar ya da benzeri bir konuya hiç girmedim. Düz yazıymış gibi okumuşsunuz, asıl belirtmek istediğim noktaları hiç anlamamışsınız.

Sonuçta internet üzerinden iş yapanlara hitap eden bir site. Dolayısıyla hazır script olduğunu farkeden kişiler vakit kaybı olarak bile değerlendirebiliyorlar. Bunun önüne geçmek, siteyi her ziyaret eden özellikle webmasterların katılım oranını artırabilecek bir yöntem için daha özgün bir halde olması gereken bir proje olduğunu belirtmeye çalıştım.

Düz yazı olarak okunup geçildikten sonra ne kadar ayrıntılı anlatsamda anlaşılmayacak.

Yinede projede başarılar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5