İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linkcenneti scriptına ek bot özelliği eklendi satlıktır!!

Getix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linkcenneti scriptına ek bot özelliği eklendi satlıktır!!

kendi yazdırdığım bu ek özellikler satlık.

En çok aranan bölümünde aranan kelimeleri sayfaya eklenmiştir.
Google' da örneğin oyun diye arattınız özel hazırlanan sayfada bot özelliği ile oyun ile ilgili kelimeleri veritabanına kaydedip ençok aranan sayfasına döküyor.

fiyatı ise 30 ytl dir.
10 kişiye yapılacaktır.

linkcenneti Scrip'tan görüntüler;
resim1
resim2
resim3
resim4
Sistem resimde görüldüğü gibidir.

r10 ' dan 1 kişiye yapılmıştır kendisi çok memnun oldu.
işte sitesi
http://www.hospitallinks.net

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Saygınızdan dolayı teşekkürler, linkcenneti.info diye adres alıp kullanmalar, alttaki logomu kaldırmalar...

Getix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben teslim ederken inanki logonuz duruyordu inanmazsanız dosyayı yollayım bakın ejder logosu ve linkini kaldırmadım öğle bir terbiyesizlik yapmam.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam ben teslim ederken inanki logonuz duruyordu inanmazsanız dosyayı yollayım bakın ejder logosu ve linkini kaldırmadım öğle bir terbiyesizlik yapmam.

Ben kimin yaptığını bilmiyorum ama çok sık gördüğüm bir olay. Satış yapmanız normal, linkcenneti'ne yaptığınız ekleri satıyorsunuz. Buna herhangi bir lafım yok ama lütfen ejder logosunu kaldırmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5