İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linkler nasıl korunur?

B

Beyzade

Misafir
Cpaneli olmayan bir hostum var (Arkadaşıma ait. Host Türkticaret.net ten alınmış). Burayı mp3 deposu olarak kullanıyorum ve bu mp3 leri sadece benim izin verdiğim sitelerin download a sunmasını istiyorum.
Bildiğim kadarıyla .htaaccess (Yalnış yazmış olabilirim) dosyasını düzenleyerek yapabilirim.
Ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler...

Z

zeynelkoc

Misafir
hotlink .htaccess

olarak arat google dan bi sürü bulursun

hotlink koruması senin sorunun çözümü olacaktır

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce söylediğim gibi turkticaret.net ile çalıştım. 3 aylık periyodlarla önce .rar ve .zip uzantılı dosyaları sonrada .mp3 uzantılı dosyaları tarıyorlar. Buldukları zaman silmeden önce haber veriyorlar sonra da silmezsen hesabın kapanıyor.

Turkticaret.net sunucularında mp3 dağıtman çok zor, hiç deneme...

B

Beyzade

Misafir
Walla şirket sitesi. 5 yıllığına kiralanmış parası peşin verilmiş. Bence biraz zor silerler. (hostu alan kişi başka bir hosting firmasının sahibi).

Bu arada linkeri koruma altına almayı başardım.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözleşmede bunu belirttikleri kesin. turkticaret net her türlü konuda yasalara saygılı olduğu için o dosyaları sözleşmede de belirttiği gibi siler ayrıca parasının ödenmiş olması da hiç mühim değildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5