İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linklerde ve üye profilinde sorun var.. yardım?

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar bu sabah foruma girdiğimde, konu içerisinde yazılan sonuncu mesajı görmek için 3 . sayfayı tıkladığımda beni yine ilk mesaja yani başa geri atıyor. ve bazı üyelerin profiline tıkladığımda; "Bu Üye kayıtlı Üyemiz değildir. Bu sebebten dolayı Üyeye ait Profil gösterilemiyor." dün gece böyl bi sorun yoktu. neden olabilir. ve nereden düzeltebilirim. yardımlarınız için şimdiden tşekkür ederim.

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profil resmine bi resim koymuşlar sanırım linkler ondan dolayı yönlendirilmiyor. yokmu yardım edecek bi arkadaş

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorunu Tam anlayamadım doğrusu,
Site linkini ve sorunu tam olarak PM alabilirmiyim

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbseo kullanıyorsanız ve profillere girişi id'siz sağlıyorsanız, çözümü id ekleterek çözebilirsiniz.
konulardaki hatayı bilemicem.

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun giderildi arkadaşlar eklediğim bir eklentiden dolayı böyle bir hata vermiş eklentiyi kaldırınca sorun da kalmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi