İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linklerime Tıklayın Para Kazanın

yecga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olay çok basit arkadaslar linklerime tıklıyor ve 5 saniye bekliyorsunuz. Daha sonra Skıp ad diyip başka bir siteye yönlendirdiğinde kapatıyorsunuz. Yönlendiren sitenin sizin siteniz olmasını istiyorsanız. Bunu hiç bir ücret talep etmeden kabul edebilirim. Hem para hem de sitenize hit kazanmıs olacaksınız.

Link basına 1 $ vermekteyim. Ne kadar linkime tıklarsanız o kadar para kazanma şansınız olur.

Ücreti nasıl alabiliriz diyorsanız. Paypal hesapınız olması yeterli. Ücretler gününde teslim edilmektedir. Ücretlerinizi geciktirme ve vermeme gibi bir durum söz konusu değildir.

Benimle iş yapmak isteyen lütfen Ö.M bildirsinler.

link tıklamaya bir örnekte asagıdadır.

http://adf.ly/DS2h

link basına 1$ dolar veriyorum ve bunu çok gülünç buluyorsunuz. Daha iyi veren varsa söleyin de ona calısayım.

Yukarıdaki link örnekten ibarettir. Sitenin fıs cıkmazı umrumda bile değildir. Siteye yönlendirirken reklam gösteriliyor mu? Bu reklama tık sayılıyor mu? Umrumda olanlar bunlardır.

Çalısacak arkadaslara gerek kalmadı. Bazı arkadaslarımız ö.m iletişim kuruldu ve anlaşıldı.

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
En az arkadaşın ödeme yapması için kabul eden kişinin 100 tıklama yapması gerekir buda çok zor...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hayatımda okuduğum en dandik kullanım sözleşmesi bu oldu.

yecga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miktar çok mu az 1$ dan bahsediyoruz tık basına

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
"Aksi taktirde şimdi �Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver�e tıklayarak bu WEB sitesini terk etmelisiniz.Web sitemizde ödül verilmemektedir. Web sitemiz tamamen test amaçlı kurulmuştur."

Çok şükür iyi :D

yecga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim senin tıkladıgın sadece örnek bir site bu nun gibi binlerce sitenin linkini kısaltım sadece yapılması gereken benim verecem linke tıklayıp aksamına paranızı almanızdı. Lakin gerekli kişilerle anlasılmıstır. O siteye üye olmanız benim icin önemsiz sadece adf.ly reklamı görüp skıp add demeniz önemliydi. Ama her zaman ki gibi önyargılı olmanız anlamanıza engel oldu ne diyim

reDaResKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedense hediyelerin hepsi ayni kagit ve ayni kalem ve ayni yazi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5