İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linksys 802.11n WLAN urunlerini piyasaya suruyor

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah

kablosuz interneti bende kullanıyorum evde. iyi memnunum ama sesli görüşme yaptığım zamanlar hiç tadı tuzu yok. umarım bu 12 kat hız bu sorunu kaldırır.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratbaba' Alıntı:
kablosuz interneti bende kullanıyorum evde. iyi memnunum ama sesli görüşme yaptığım zamanlar hiç tadı tuzu yok. umarım bu 12 kat hız bu sorunu kaldırır.

12 kat hızın yada başka bir deyişle teknolojinin yaşadığın problem ile bir ilişkisi yok. Yanlış bilmiyorsam şuanda kablosuz modemler zaten teoride 8 Mbit'e kadar destekliyor. Telekom hizmet sunmadıktan sonra 100 kat hızlı olan teknoloji gelişse yine değişen birşey olmaz.

Bu haber sadece güncel gelişmeleri takip edenler açısından faydalı, yoksa bizim insanımız sadece kendisine elle tutulur gelişmeleri dikkate alır. Adsl hızları felanca tarihte hızlanıyormuş diye birşey yazsaydı forum admini, birkaç gün içinde muhtemelen bir başka forumda sanki Telekom'un içinden gelmişcesine aynı haber ile karşılaşırdık :)

Aslında bu teknoloji sinyal kapsama alanının da genişlemesine olanak veriyorsa, ilgilenen kişiler arasında bilmemkaç metre mesafeye adsl'i paylaştırma düşüncesinde olan kişilere de kurcalayacak birşeyler çıkması anlamında olanak sağlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5