İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

linkworth hakkında

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu linkworth e üye oldum !

bu sistemi bana biraz anlatabilir misiniz ? nasıl reklam alıcaz nasıl kazanıcaz ?

biraz detaylı anlatabilirseniz sevinirim :)

Bir de bunda wire transfer olayı bu güzel gibi :)

S

soundmaster

Misafir
linkworth çok güzel bişi
ben üye olmuştum
1 ay içinde bi mail geldi
adamın biri bana text link için 100 $ ödeme yapmış felan die
siten hakkında doldurduğun kısımları iyi doldur ona göre gelio teklifler
100 $ ın yaklaşık 3 te 1 ini linkworth kardeşimiz cebine atıo tabi o ayrı :)
para çekle gelio bize
bank wire istersen şu an da 35 $ masraf alıolar ama yakında 10-15 $ a incek

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkworth harika birşey. Bütün türksitelerine tavsiye ediyorum. Yardım isteyenler msne gelsin. Özellikle kaliteli tasarımı olanlar. Bence Hemen Üye OLUN
Arkadaşlar www.linkworth.com?a=1012 linkine tıklayıp açılan sayfadan PARTNER a tıklayıp üye olun.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linkword olayı prank güncellemesi olsun işimize yarayacak gibi bakalım görelim ...

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkworth de pr önemli değil. Pr 0 olsa bile yinede reklam alabiliyorsunuz! Önemli olan konu sitenizin tanıtım yazısını iyi yazmanız. İsteyenlere yardım edebilirm. msn= ozgun[a]123mp3.net

Heraklitos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şahidim yardım ediyor arkadaş. % ler feda olsun...

H

Heryerdeyiz

Misafir
123mp3' Alıntı:
linkworth harika birşey. Bütün türksitelerine tavsiye ediyorum. Yardım isteyenler msne gelsin. Özellikle kaliteli tasarımı olanlar. Bence Hemen Üye OLUN
Arkadaşlar www.linkworth.com?a=1012 linkine tıklayıp açılan sayfadan PARTNER a tıklayıp üye olun.

önemli olan sadece tasarımmı?

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira yanılıyorsun. Adam senin hitine ve prne görede veriyor ama önemli olan orada iyi biçimde tanıtım yazını yazman!

Heraklitos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
% den kasıt referer dı. o bakımdan feda olsun.

para pulla işimiz olmaz .:D

G

guajira

Misafir
123mp3' Alıntı:
guajira yanılıyorsun. Adam senin hitine ve prne görede veriyor ama önemli olan orada iyi biçimde tanıtım yazını yazman!

Arkadaşım tanıtım yazısı da tabii ki önemli o konuda bi itirazım olmadı. Ben sadece tasarımın o kadar öenmli olmadığını söyledim. www.multimp3.net bak mesela tasarım sence çok mu iyi? HAYIR ama yinede link satmayı başardım:) 10 günde 67$ kazandım linkworthdan. Yöneticileri bile şaşırdı:)

G

guajira

Misafir
Heryerdeyiz' Alıntı:
@guajira
o sitedeki linklerden hangisini aldın?

MP3 Converter - all-in-one mp3 converter, editor, burner, ripper, and much more software.
MP3 Encoder Decoder Software - all-in-one software offers a mp3 encoder, mp3 decoder, mp3 editor, mp3 burner, mp3 ripper, mp3 converter, and much more all in one easy to use application.
MPEG Encoder - powerful all-in-one audio and video software includes a fast and easy to use mpeg encoder feature, as well as converter, editor, burner, ripper, and much more.
MP3 Ripper - high speed mp3 ripper software easily converts from cd to mp3, with features such as cddb auto-save, optional folder creation from artist name, auto-tagging, cddb2 and feeedb support, and much more.
CD Ripper - rip your music cds with ease to mp3, wav, wma, ogg, etc. with this powerful, yet easy to use, cd ripper software.

bunları aldım. sol da en alttakiler.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Yazı çok ya :(
Sadece link tarzı olsa güzel...
ama şu anda tasarımda sorun oluşturur misal benimkinde

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryerdeyiz bu linkleri sitenin kıyısına köşesine koy ve yazıları istediğin gibi kes
sbişey olmaz! sana reklam verenede mesajla bildir!

H

Heryerdeyiz

Misafir
Yani istediğim gibi aldığım linkleri koyabilirim :) doğrumu?
Bi kuralı Yokmu Bunun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5