İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

linkz nedir? bilen varmı?

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Kasım ayında çalışmaya başladım.
O zamanlarda sunucu problemi yaşadım ve sitemi başka bir yere taşıdığım için 2-3 ay reklam yayınlayamadan geçti gitti :D
Sonra baktım mart ayında reklamlar çıkmaya başlıyor bir telefon açtım.
şuanda 2 ayda bir ödeme alabiliyorum. Çünkü 500$ kolay birikmiyor. Ben 2 ayda bir faturada kesip 750-800 gibi birşey alıyorum.
Ödemeleri ise fatura kesim tarihinden tam 1 ay sonra yapıyorlar. ortalaması ise ayın 9-10 u gibi oluyor.
Reklamz ile çok eski bir anlaşmam vardı. Kardeş firmalar. Reklamz şuanda hitim yeterli değil diye kabul etmiyor ama Linkz siteyi kaliteli bulmuş olsa gerek ki kabul etti.

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

LinkZ gercekten profesyonel bir olusum ve yayinladiklari reklamlar kaliteli firmalara ait, sistemden oldukca memnunum, ayriyetten text link tabanli oldugu icin site icerisinde herhangi bir reklam alani kaplamamasi da diger reklam yayincilarina gore arti yonu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5