İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linkz'e başvurduk! Halen onay bekliyoz!

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linkz'e basvurduk... Basvurdukta o kadar once basvurduk ki artik giris sifremi bile unuttum. Halen bir cevap bile alamadim.

Ne zaman cevap verecekler cok merak ediyom? 1 yil surer mi acaba?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen bekliyoruz. Bu arada Nasa'da egitime de basladim ben. Bakalim hangisi once tamamlanacak :D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Nato'ya kabul edildim :D . Simdi Nasa'nin da ilk 2 sinavini gectim :D . Halen Linkz'den hicbir cevap alamadim :D . Neden bu kadar hizlilar acaba? :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar daha önce başvur yapıp için bir başvuru daha yaptınız ise daha önce red verildi ise 2. başvuruda olumlu veya olumsuz dönüş olmuyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaslar Nato'ya kabul edildim :D . Simdi Nasa'nin da ilk 2 sinavini gectim :D . Halen Linkz'den hicbir cevap alamadim :D . Neden bu kadar hizlilar acaba? :D

Başvuruları geç onaylıyolar ama iyi kazandırıyor..

Benim kazandığım para: 1,205 tıklama - Kazanç: 118,90 dolar

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Erdjan, PM atarmısınız sitenizi.

Bilmiyorum kaciniz biliyor ama LinkZ nin kullandığı sistem, seçili anahtar kelimeleri sitenizde geçiyorsa bunların dikkat çekecek şekilde renklendirilip parıltılama adı koydukları(text üzerine gelince kucucuk acilir ve icinde reklam gösterilir) bir yontemle reklam gösterimi sağlamak.

Onemli oldugunu dusunuyorum, siteniz 500$ lık bir kazanç yapmadan size ödeme yapmamaktalar. Ayrıca diyelimki 500$ kazandınız, hakedişiniz fatura kesiminden 30 gün sonra yapılmakta. Sitenizin hit sayısı iyi değilse (bana göre en az günlük 20bin tekil), siteniz çok fazla metin içermiyorsa(video gösterim sitesi gibiyse) hiç başvuruda bulunmayın.

Gercek anlamda makale veya haber barındıran, hiti iyi siteniz varsa başvuru yapınki beklediğinize değsin.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz ozgun ve kaliteli makaleler icermektedir. Ayrica hiti de yuksektir. Ama henuz Linkz bize olumlu veya olumsuz donus yapmamistir.

Biz onay almasindan veya almamasindan bahsetmiyoruz. Biz olumlu veya olumsuz bir cevabi alamamaktan bahsediyoruz.

Halen de bekliyoruz. Neredeyse 1 ay oldu. O zaman siteden bari insanlara basvurunuz 2 ile 3 ay arasinda onaylanir gibi bir yazi yazsinlar.

Biraz artik net aleminde yapilan isler ciddiye alinsin lutfen. Koskoca google bile basvurulari bu kadar gec onaylamiyor. Profesyonelleselim artik.

Yoksa buyumenin imkani yok!

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
az önce telefonla görüştüm. Çok fazla yoğunluk olduğunu ve bütün siteleri tek tek incelediklerini belirttiler.
Bu arada Forum sitelerini kabul etmiyorlarmış. Boşuna başvurmayın.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Nasa'ya da girmis bulunmaktayim. Ama halen Linkz ten bir email alamadik :D

Maviksir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 2,5 ay oldu hala tık yok biraz araştırdım iyi para veriyorlar ama adamlar çok ince eleyip sık dokuyorlar forum sitelerini kabul etmiyorlar diye birşey yok bkz.donanimhaber ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5