İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux / cPanel Sunucularınız Optimize Edilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar ,
uzun süredir bulunduğum Bilişim Sektöründe kurduğum Linux - cPanel sunuculara yaptığım optimizasyonları burada isteyen arkadaşlara belirli bir ücrete yapacağım. İletişime geçmek için özel mesaj gönderin veya [email protected] adresine mail atın.

------------------------------~-----------------------------

## Apache Derlemesi

## SSH , tmpfs , FTP Güvenlik ayarları

## ConfigServer Security&Firewall kurulumu

## Linux GD Library Kurulumu , ionCube ve Zend kurulumu

## Shell taraması

## Yedekleme ayarlarınızın yapılandırılması

## Kolaylaştırılmış SSH yönetim kodları (ban ipno , durum , kontrol
, tara , syn gibi kısaltımış kolaylaştırılmış kodlar)

## Botnet , SYN Attack , DDOS Engelleme

------------------------------~-----------------------------

Ekstra olarak kurulmasını istediğiniz eklenti olursa bunu belirtirseniz kurulumu gerçekleştirebiliriz. İş alımından maximum 2 saat sonra teslim edilir.

Ücret : 80 TL
Ödeme Yolları : YapıKredi Bankası

Tavsiye ederim, gayet başarılı işler çıkarıyor Cem

Kontörmania arkadaşıma çok teşekkür ederim. İlk mesaj yazan bendim ve msn de tüm taleplerimi tek tek dinledi ve çok başarılı bir optimizasyon yaptı.

Şu an gzip ile sitelerim hem daha az bant harcıyor hem daha hızlı açılıyor.

Spamassasin ayarları da başarılı olmuş. Ayrıca Cpanel/Whm karşılama ekranları çok hoş olmuş. Daha canlı daha dinamik bir görüntü var.

Konudaki ilk mesajım rezervedir. Testlere devam ediyorum. önümüzdeki günlerde sorunla karşılaşırsam belirtirim ama son 2-3 gündür herşey harika!:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5