İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux Host Arıyorum

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar uzun zamandır hostgator kullanıyorum oldukçada memnunum 1 senede 100de100 uptime sağladı bana ancak artık sıkıldım Türk firmalarıyla çalışmak istiyorum..

Öncelikle Linux olacak Lokasyon olarak Almanya veya Türkiye istiyorum... En önemli istediğim özellik ise, EN AZ 20 DOMAİN HOST EDEBİLMELİYİM..

5 GB Alan
100 GB Bandwith

Fiyata gelince şuanda toparlanma aşamasında olduğum için bütçem oldukça kısıtlı.. Ödemeyi aylık yapacağım Kredi kartı veya Havaleyle..

NOT: İstediğim en önemli şeylerden biride teklif yapacak sitelerin kendini kanıtlayabilmiş olması ve 2-3 ay sonra pakette artırma yapılmasını istediğimde sorun çıkmasın yeter..

Herkese iyi çalışmalar.. İyi akşamlar

T

tutsakhosting

Misafir
Merhaba ;

Reseller Paket 3

5 GB Web Alanı [5.000 MB]
80 GB Transfer [80.000 MB]
Sınırsız FTP Hesabı
Sınırsız MySQL Veritabanı
%10 Cpu İzini
cPanel Hosting Paneli 11 Tr
WHM Reseller Paneli
Haftalık Yedekleme
GD Desteği
Microsoft Frontpage Desteği
PHP v4.4.6
Shockwave&Flash
Mod_Rewrite Desteği
Özelleştirilebilir Hata Sayfaları
CGI/Perl
XML Desteği
Python Support
PrivateCGIBIN
CGI/Perl
Hotlink Koruma Desteği
ZendOptimizer
SSI Desteği
ionCubeLoader
Tr Lokasyon [ Radore Telekom ]

AYLIK SADECE: 20 YTL | YILLIK: 200 YTL

Msn: [email protected]

SunucuÖzellikleri ;
Tr Lokasyon [ Radore Telekom ]
Intel(R)Core(TM)[email protected]
4 GB Ram DDR2 667 Mhz
250 GB HDD

ekonomikhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 gb alan
100 gb aylık trafik
30 domain ekleme
sınırsız mail
sınırsız subdomain
sınırsız veritabanı

TR TEKLAN LOKASYON

Aylık:35 Ytl
Yıllık:350 Ytl

kocadede mah.fırın sok.No:16/A Fatih/İstanbul

Tel:0212 531 54 17 Fax:0212 523 15 23

ByBoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unix Kampanya Paketi;

- 10 GB Web Alanı
- 50 GB Aylık Bandwidth
- 25 Domain Barındırma
- Türkçe Webmail
- Plesk Kontrol Panel
- PHP,CGI-PERL,Html
- MYSQL
- Ziyaretçi İstatistikleri
- Sınırsız Mail
- Sınırsız Mysql Limiti
- Sınırsız Subdomain
- Türkiye Merkezli Sunucu

Yıllık : 75 YTL satın al

bahadir75

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
uptime oranları yüksek, telefonla 7/24 destek, linux, php, mysql, perl, cgi, türkiye merkezli (plesk türkçe), amerika merkezli (cpanel ingilizce), sorunsuz devamlı takip edilen sistem. fiyat: size özel... msn&mail: [email protected]

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas konuyu acmis ama kendisi 10 gundur yok ortada .Bir cok arkadasimizda teklifini sunmus acaba bu ne kadar dogru bilmiyorum ama bazen sanki hostingci arkadaslarimizla oynuyorlar gibi geliyor bana.Madem konu aciyorsun ya konunu takip et yada vazgectiysen konuya yaz mesajini millet isine gucune baksin..

saygilarimla

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linux Host

Merhabalar uzun zamandır hostgator kullanıyorum oldukçada memnunum 1 senede 100de100 uptime sağladı bana ancak artık sıkıldım Türk firmalarıyla çalışmak istiyorum..

Öncelikle Linux olacak Lokasyon olarak Almanya veya Türkiye istiyorum... En önemli istediğim özellik ise, EN AZ 20 DOMAİN HOST EDEBİLMELİYİM..

5 GB Alan
100 GB Bandwith

Fiyata gelince şuanda toparlanma aşamasında olduğum için bütçem oldukça kısıtlı.. Ödemeyi aylık yapacağım Kredi kartı veya Havaleyle..

NOT: İstediğim en önemli şeylerden biride teklif yapacak sitelerin kendini kanıtlayabilmiş olması ve 2-3 ay sonra pakette artırma yapılmasını istediğimde sorun çıkmasın yeter..

Herkese iyi çalışmalar.. İyi akşamlar

Merhaba

Web sitemizde size uygun paketler mevcut ayrıca TR lokasyon HP Proliant serisi sunucularımızdır.Garanti Bankası Bonus kartınız varsa sitemizden online olarak taksitli olarak paketi sipariş edebilirsiniz , ödemenizi mütekip sistem size otomatik olarak hemen paket bilgilerinizi gönderecektir.

Saygılarımızla

Tuba Bilişim ve Teknoloji Dış Tic Ltd Şti.

Gunayhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba Aşagıda Bulunan kampanya Paketimiz Sizin İhtiyacınızı karsılıya bilir Eger Düşünürseniz..

5 Gb Web Alanı
100 Gb Trafik
Sınırsız E-Mail
Sınırsız Mysql
Sınırsız Ftp Hesabı
Sınırsız Domain Barındırma
1 Adet Domain Hediye

Sunucu Lokasyonumuz ABD'DiR.

Aylık :30 Ytl
Yıllık : 365 YTL

iletişim:[email protected]

www.gunayhost.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5