İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux Joomla ile %100 uyumlu vps aranıyor.

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shared hosting yıkımından sonra vps almaya karar verdim.

Joomla ile %100 uyumlu olmasını istiyorum.

bw en az 200gb olmalı

kontrol panelleri hakkında pek detay bilmiyorum daha önce ixwebhosting kullanıyordum paneli güzeldi ama hangi paneldir bilmiyorum. aslında o kadarda önemli değil çözerim.

linux olmalı.

birde şöyle birşey sorayım hosting firması db e aşırı yüklenme yapıyorsunuz diyor vps yi alsamda sadece db i burdan kullansam site shared host ta kalsa sorun olmaz sanırım.

siteyi taşımaya kalksam ip değişir arama motorlarına sorun çıkar yanılıyormuyum.

teklifleri bekliyorum.

D

datafirm

Misafir
Xeon 2,8
256 ram
20 gb hdd
500 gb aylık trafik
centos yada fedora + plesk türkce panel
aylık 50 YTL
10 dk içinde teslim

ilgilenirsen
[email protected]
msn adresinden iletişime geçebilirsin..

D

datafirm

Misafir
sunucuda şu anda 3 hesap bulunmakta ve maksimum 4 hesap daha açılacak... bulunacağın sunucuda

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illaki vardır..
örnek sunucunun hızı değiştiğinde bile optimasyonu etkiler. ki aynı ip yi kullanan siteler birbirine link verdiğinde onları saymaz.. bu demek oluyorki "arama motorlarıyla alakası varmış ip'inin" .. sadece ip ile arama motorunun alakası yok diyen arkdaş için.

herneyse ama index sayfasını fln kötü yönde etkiliyeceğini sanmam, ben kaç kere sunucu değiştirdim ve şuan çok güzel indexliyor ..

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında kesin .. uzun zamandır uygulunan bi uygulama ..
gerekçeside şudur..
önceleri aynı kişi aynı makinadan 50-60 tane ayrı absürt site kuruyor, ve hepsini birbirine linkleyerek pr değerini artırıyordu .. direk hepsi aynı içerik olduğu için pryi aşırı etkiliyordu .. buna önlem olarak var .. google stufflarının bi makelesini kaynak gösteren bi yerde okumuştum .. ben bildiğimi söylüyorum ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5