İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux reseller arıyorum ! mümkünse türk firması olmasın

rockrcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 ayda 5 defa host firması değiştirdim ! sürekli olusan hatalar , gereğinden fazla sunucu tasımaları vs. derken bıkkınlık derecesine geldim !
min. 50 gb reseller almak istiyorum inanın fiyat umrumda değil hatta ucuz olan firmalara bir daha hayatta yaklaşmam ucuz firmalardan host alacak kadar ZENGİN değilim çünkü..
aylık ödeme yapabileceğim en iyi reseller firması sizce nedir ? en azından 6 aydır kullanıp hiç hata almadıgınız anlık kesintiler yasamadığınız uptime oranıda fazla olan firma arıyorum
sitemin hiti 4klara kadar gelmişti host firmaları sorunlarından ötürü simdi 1.5 lerdeyim..

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
bence resel yerine sunucu ve ya vps almanda fayda var.

eğer görüşelim dersen [email protected] ekle bir görüşerim daha şikayetçi olan olmadı seni de memnun edebiliriz sanırım.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu açan arkadaş , "Mümkünse türk firması olmasın" demiş ve öneri istemiş başka firmaları kullanan insanlardan.Kendinizi yazmak yerine öneri de bulunsanız daha iyi değil mi ?

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendi firmamdan verecek değilim yurtdışı bir firma vereceğim zaten bir kar amacım yok amacım yardımcı olmak

rockrcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sağolun fakat benim istediğim 6 ay falan yabancı firmalardan reseller veya host kullnanan müşterilerin yorumları önerileri : ))

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Biri yardım istiyor herkez satmaya çalışıyor. Yardımcı olacaksan burdan ol, buraya yazda herkez öğrensin değil mi arkadaşım ?

http://www.resellerzoom.com bu iş için çok iyi, kesinti mesinti olmaz. pişmanda olmazsın.

Systemaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerzoom'u bende kullanıyorum şu ana kadar bir sorun görmedim.Güvenilir ve çok tutulan bir firma.

rockrcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemin hiti 4 k lara kadar cıkabiliyor ve arada ddos falan oluyor
ram 2 haftada bir bazı saatler yüzde 20 lere kadar cıkabiliyor resellerzoom acımadan suspendler falan diyorlar
sitemin sistemi smf bu arada
hostgatora baktım çok hızlı olmasada resellerzoom dan biraz daha anlayıslılar diye duydum bilmiyorum ne kadar dogru..
suana kadar yorum yapan arkadaslara da teşekkür ederim.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ekle KArdeş : [email protected]

Problemine Çözüm bulalım Gerekirse Bir kaç günlük Test reseller açabiliriz size..

( makinemiz Yurt dişinda ST 'de ve oldukca memnunuz )
Site adımız : www.dearshell.net ( iletişim / vergi mükellefi / Faliyet bilgilerimizi iletişim linkimizden görebilirsiniz )

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ekle KArdeş : [email protected]

Problemine Çözüm bulalım Gerekirse Bir kaç günlük Test reseller açabiliriz size..

( makinemiz Yurt dişinda ST 'de ve oldukca memnunuz )
Site adımız : www.dearshell.net ( iletişim / vergi mükellefi / Faliyet bilgilerimizi iletişim linkimizden görebilirsiniz )
milletin konularını karalamakta ustune yok ayrıca arkadas türk firmasından değil yabancı firmadan reseller almak istiyor ne yuzsuz terbiesiz bişeysin sen be :mad:

www.ahosting.biz bir yıldır burayı kullanıyorum hic sorunsuz fiyatlarda gayet uygun www.ahosting.biz/reseller/ adresinden kendine uygun pakedi secebilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi