İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux VPS Arıyorum

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu an 2 farklı reseller hesabında 20 civarında sitem var yayında. Sitelerin birkaçında drupal geri kalanında wordpress çalışıyor. Ramhost.eu'nun yada burstnet.eu'nun en küçük paketlerinden birini almayı düşünüyorum. Şu an ramhost kloxo panel sunduğu için bir adım önde.

Bu firmalar hakkında bir fikriniz var mıdır? yada başka bir firma önerebilir misiniz? Benim için uptime'ın yüksek olması çok önemli. Şimdiden teşekkürler. :)

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Firmamızın bünyesine katılan yeni nesil Dell R210 II sunuculardan garantisini veriyoruz % 100 uptimeli VDS' lerimizden hizmet açabiliriz. Size 50 days fazla çalışan VDS' lerimizin print ekran görüntülerini sunabilirim.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. kloxo kurulumu sağlanabilir veya kendinizde kurabilirsiniz.

Ödemelerinizi; PayPal, Kredi Kartı ve TL USD banka hesaplarımıza ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgiler

www.bilteksis.net.tr
YS-1714

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyisi ben kendim alayım bir tane ramhost yada burnst.net, lisans sorunu da yapmıyorlarmış, lafana göre takılıyormuşsun diye duydum... :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhaba,

Firmamızın bünyesine katılan yeni nesil Dell R210 II sunuculardan garantisini veriyoruz % 100 uptimeli VDS' lerimizden hizmet açabiliriz. Size 50 days fazla çalışan VDS' lerimizin print ekran görüntülerini sunabilirim.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. kloxo kurulumu sağlanabilir veya kendinizde kurabilirsiniz.

Ödemelerinizi; PayPal, Kredi Kartı ve TL USD banka hesaplarımıza ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgiler

www.bilteksis.net.tr
YS-1714

Önerrim...:)

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Küçük ve orta ölçekli firmalarla çalışmak istemiyorum, yeterince ağzım yandı. :)

GameStaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilteksis.net.tr sağlam bir firma olduğunu sanmıyorum.. ne desteği açık, nede ticketlere cevap yazıyorlar.. adamlar siteyi kurup kaybolmuş gibiler.. ödeme yaptım hesabımı açın diyorum tık yok.. bırakın canlı destek telefonları bile kapalı.. dikkatli olun

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar şu an 2 farklı reseller hesabında 20 civarında sitem var yayında. Sitelerin birkaçında drupal geri kalanında wordpress çalışıyor. Ramhost.eu'nun yada burstnet.eu'nun en küçük paketlerinden birini almayı düşünüyorum. Şu an ramhost kloxo panel sunduğu için bir adım önde.

Bu firmalar hakkında bir fikriniz var mıdır? yada başka bir firma önerebilir misiniz? Benim için uptime'ın yüksek olması çok önemli. Şimdiden teşekkürler. :)

size teklifimiz vps ler hemen teslimdir

2 x Intel E5620 Quad Core
4096 MB DDR3 1333 Mhz Ram Bellek
50 GB SAS HARDDISK
Sınırsız Aylık Transfer ( Bandwidth )
1 Adet IP Adresi ( Kullanılabilir )

Aylık 40 tl dir

cpanel 25 tl ilave ücrettir

http://www.muzafferbilisim.com/vps-vds.php

Firma ve iletişim bilgileri
logo2.png

arrow.png
Firma Ünvanı : Muzaffer Bilisim İnternet Hizmetleri
world.png
Web : MuzafferBilisim.com - Radyo Hosting, Web Hosting, Video Hosting
destek.png
Msn / Mail : [email protected]
ceptel.png
GSM : 0531 653 49 28
arrow.png
Yer Sağlayıcı Belge No : 1819

keylog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ramhost'tan ayarladım, lighttpd'nin rewrite ayarlarını yapabilirsem çok şık olacak... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi