İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lisanslı FORUM Satılıktır !

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi:www.forumera.com
İstenen minimum fiyat: 1000 YTL (açık arttırma)
Sitenin açılış tarihi: 22 nisan 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Forum , Tüm kategoriler
Günlük hit sayısı, kaynak link: 2000-3000 - http://extremetracking.com/open;unique?login=ruen
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:
Hosting dahilmidir:Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Evet (Vbulletin ömür boyu : 160 $ )
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Ömür boyu
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır

Satma nedeni (opsiyonel):İlgilenememek,ÖSS
PR değeri varsa linki (opsiyonel): 4 GPR: 5
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): 209.446
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): Google - 150-250 ytl , bannerlar - 50 ytl
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 20.000

Açık Arttırma arttırma limiti 50 ytl dir.
1000 ytlyen başlamaktadır.Eğer istediğim fiatı alamazsam satamam.
Hemen al fiyatı 2000 ytldir. 20.000 üyeli ve binlerce mesajlı vbulletin forum databasei dahildir.

Şu an forum kapalıdır.Satıştan önce kurulup gösterilecek.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forum ile bir sürü backlink degisimi yaptin arkadasim ne direk bu iste icin actigin konulara nede capraz degisim icin actigin konularin hic birisine konu ile ilgili aciklama yapma geregi duymamisin. Hep kendinize yontmayin ya...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha kesinlik kazanmadığı için yapmadım.
eğer teklifi beğenmessem satmayacağımı belirttim.Kesin bişey yok şu anda.

Ayrıca site satılınca herkese duyrulacak. Bahsedilen zaman aracı kısa, page rankınız azalmaz korkmayın.Özel mesaj atmanızı tavsiye ederim bi dahakine

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yanlız satılacak bir site için hit belirtmişsin.Ama domain park edilmiş durumda.Bu durumda o hitide kaybetmiyecekmi ? Bu etikmi acaba ?

S

SupRAdyN

Misafir
beceriksiz acemi saten son 5 gundeki hitinde dusus var 10-25 hit almıs parkingden dolayı.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım domaini park etmişşin sitenin olan hitlerini kaybettirip mi satmak istiyorsun?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrica sedodan banlanacak cünkü yukaridaki linkten cok degil 50 kisi giris yapsa backlink var deyip banliyacak.
Madem parking e cekecektin yukaridaki istatistikleri o zaman bosuna yazmissin.. Alexa siralaman geriliyecek, pr artisin muhtemelen olmayacak yada cok az olacak, hitlerinden bariz düsüs olacak.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
parkingde çok kısa bir süre kalacaktı.

Arkadaşlar,sitemin bulunduğu sunucumun harddiski yandı.Bu süre içinde bilgileri tekrar toplamak veritabanını tekrar yüklemek için zamana ihtiyacım var.Bu süre zarfında siteyi parkinge atadım.

beceriksiz acemi saten son 5 gundeki hitinde dusus var 10-25 hit almıs parkingden dolayı.

siteniz parkingdeyken extreme hit saymaz.Siteyi açtığımda hitler normale dönecektir .Zaten hitler dediğiinz rakamlara düşseydi parkingde 4 günde 10 bin gösterim 1000 tık almazdı

Siteyi en kısa zamanda açmaya çalışacağım o zaman karar verirsiniz.Veritabanını bulmaya çalışıyorum bilgisayarımda arama yaparken windows hata veriyor.

yardımcı olursanızda sevinirim.Arama yaptığımda windows hata raporu gönder/gönderme çıkıyor :S

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke yedeklerini düzenli alsaydın neyse ama hit kaybın bence sandığından fazla olucak emin ol

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haklısınız :(
yedekleri alma olayında işte insan böyle bişey olacağını tahmin edemiyor.Kaç kişinin sunucu harddiski yanıp 22 sitesi gitmiştir ki?
Diğer sitelerimin veritabanları olmadan tekrar baştan yapılabilirde,forum işi zor.
Yedeği mevcuttu bilgisayarda ama arama yapamıyorum.Dosyalara baktımda bulamadım.
HDD nin bir kısmının kurtulma şansı varmış şu anda çalışıyorlar sunucu sahipleri.Veritabanını import edip yayına açacağım,site eski haline gelince tekrar satışa sunarız.
Teşekkürler önerileriniz için

F

fatihhk

Misafir
bence parkingten ziyade bir indexle sitede sorun olduğunu şu tarihte geri döneceğiz vs. de. Kullanıcılarını kaybetmemiş olursun;)

N

NRT

Misafir
Parking yapıyorsun link degişimi yaptıklarına söylemiyorsun bu durumu ayıp.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gzel kardeşim açıklama yaptım parkingde çok kısa bir süre kalacak. daha 4 gün oldu max 7 güne uzar. bir hafta sabretseniz ölmessiniz ya? öyle bişey olsa açıklama yaparım.Eski kapattığım bi sitede açıklama yaptım mesela..

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın üzerine bu kadar gitmeniz yanlış zaten canı yanmış sitesini kurtarmaya calışıor biraz sabredin lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5