İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lisansli Script Ucretsiz Verilecektir.

isletmebul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar elimde lisansli yabanci bir siteden aldigim scriptler var.
Ne yazik ki bir gereksiz yere ucret odedim. geri iade de kabul etmiyorlar. Ben ilginemiyecegim. Script paketinin icinde emlak ofis scripti, fotografimi oyla, rent a car scripti, copcatanlik scripti gibi bir cok script var. Paket olarak odedim. Scriptler sadece bir domain icin kullanilabilir. O nedenle ciddi olan arkadaslara vermek istiyorum. Ben hic kurmadim. O nedenle rahatlikla kullanabilirsiniz. Malum scriptler ingilizce. ama turkcelestirebilirsiniz

Bu arada bir tanede alanadi var. ona da zamanim kalmadi.
Ilgilenenlere satmak istiyorum.
http://www.meslekturizm.com

fiyati 20 tl.

Scripti almak isteyene odedigim faturayi gosterebilirim. korsan olmadigini ispatlamak icin. Tek amacim giden parama yaniyorum. En azindan hayirli bir ise gitsin diye dusunuyorum.

Tesekkurler

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba,

Bu scripti para ile almışsınız fakat bu script ücretsiz dağıtılıyor, herkezin ücretsiz kullandığı wp scripti.
Temada sanırım hazır tema, daha önce buna benzer tema görmüştüm, büyük olasılıkla çalıştığınız sizi dolandırmış olabilir.

isletmebul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bu scripti para ile almışsınız fakat bu script ücretsiz dağıtılıyor, herkezin ücretsiz kullandığı wp scripti.
Temada sanırım hazır tema, daha önce buna benzer tema görmüştüm, büyük olasılıkla çalıştığınız sizi dolandırmış olabilir.

Arkadasim o domain adini satiyorum dedim.

Aciklama getireyim tekrar. O alan adini 20 tl ye satiyorum icerigini oylesine koydum zaten.

Ayrica parali odeyerek aldigim scriptler var onlar da ucretsiz . Sadece ciddi olanlara. benden alip satmak isteyenlere degil.

Zebur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuda lisanslı script ücretsiz verilecektir diyor içeride fiyatı 20 lira diyorsun :)

ivan3500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selm scriptleri ö.m alabilirmiyim teşekkürler usta:alkış:

isletmebul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuda lisanslı script ücretsiz verilecektir diyor içeride fiyatı 20 lira diyorsun :)

Arkadasim ya benn laf anlatamiyorum ya da siz anlamamakta direniyorsunuz.
Surda bir iyilik yapalim dedik yapilana bak.

Simdi bende lisansli yani para verrip aldigim fakat kullanmadigim icin onu kullanmak isteyene ucretsiz verecegim scriptlerim var.

Ayrica birtane de domain adi var www.meslekturizm diye. Eger ilgilenen olursa onuda 20 tl ye verecegim. Bu domaindeki wordpress scriptini oylesine koydum zaten. Onun bu konuyla ilgisi yok. Zaten alanadini satiyorum diyorum.

Yani 2 tane ayri ayri teklifim var. Eger bunuda anlamiyorsan artik lafim yok size yaa

theexcool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam, gayet güzel anlatmışsınız. Bazı arkadaşlar yeni uyanmış sanırım. Scriptlere ben de talibim hocam. Kolay gelsin çok güzel bir şey yapıyorsunuz.

jQuery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ihtiyacım yok fakat ihtiyacı olanlar için güzel fırsat

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
scriptlerin içinde e-ticaret scripti var mı acaba? Varsa bende ona talip olabilirim. Yok ise hiç başkasının hakkına mani olmayım ,bendende teşekkürler:)

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Elinizdeki scritplerin demo yada ekran görüntüleri var mı acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5