İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lise 2 yönetmeliği

A

Auth

Misafir
milli eğitimin çıkardığı lise öğrencileri 2 dersten kalınca sınıfta kalacak

açıklaması bu seneki lise 2 ler için geçerli olmadığı öğretmenler tarafından

söyleniyo bu seneki lise 2 lerde sınıfları rahat bi şekilde geçecekler fakat

bundan sonrakiler o yönetmelik tarafından eğitilecekler sizin fikriniz nedir

kaynağı olan varmI?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bence yerinde bir karar. şimdi üniversitede okuduğum için çok rahat bir şekilde diyebilirimki 45 le sınıf geçmek çok kolay, bir zahmet çalışıversinler. ben hep sınır öğrencisi olmuştum (-ki bi sene kalmışlığım var) ve sadece şunu öğrendim; hakeden kalıyo sınıfta ...

A

Auth

Misafir
aga bitirdiğin için rahat konuşuyosun ama ben fikri olan varmı diye merak ettim yerinde bir karar olabilir ama eğitim daha büyük bi çöküşe girebilir bu yönetmelikle..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi olmuş ben 7 zayıfla geçmiştim keşke kalsaydık akıllanırdık belki kalma yok diye takmadık kafamıza kalma olsaydı belki daha çok çalışıp mühendis olurduk.

G

guajira

Misafir
Auth' Alıntı:
aga bitirdiğin için rahat konuşuyosun ama ben fikri olan varmı diye merak ettim yerinde bir karar olabilir ama eğitim daha büyük bi çöküşe girebilir bu yönetmelikle..

Niye çöküşe girsin gayet iyi olmuş bence. hem böylece kaybedecek birşeyi olmadığı için biz öğretmenlee karşı pervasız hareketlerde bulunan öğrenciler yola gelir biraz. sonuna kadar destekliyoum.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef 8 kasımda çıkan yönetmelikle bu seneki lise 2 leride etkiliyo mevzu. hey allahım ya. sene başından saldık kalma yok diye ortasında yürürlüğe girdi 7 zayıfla kaldık kıç gibi napacaz bilmiom :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ne'mi yapacaksınız ?
Hayat fakültesine devam..
Ben 23 Yıldır Okuyorum :)
Kimse kusura bakmasın ama karar'da bence gayet olumlu.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende verilen kararin sonuna kadar arkasindayim ve destekcisiyim.
gercekten cok iyi olmus bu yonetmelik.

artik lise ogrencileri okadar saygisiz ve tembel bir hale geldilerki, ben lise son sinifa gidip hala dogru duzgun turkce konusamayan insanlar biliyorum ve bunlar bir elin parmagi kadar degil yuzbinlerce...
dusunsenize, daha adam kendi dilini dogru duzgun konusamiyor ve lise mezunu olacak, yok oyle kardesim o adamlar ortaokulda bile okumayi hak etmiyorlar.

cok yerinde bir karar vermis devlet. ki bence 45 lik baraji da yukari cekmeleri lazim en asagi 60 olmasi lazim ki, insalar dogru duzgun birseyler ogrensinler ve topluma katkilari olsun.
neyse, sikayet edeceginize ders calisin arkadaslar, kafanizi cok vurursunuz sonra duvara. annelerimiz babalarimiz bu lafi surekli soylemistir hepimize degil mi? tabi lisede okuyan arkadaslarin bir kulagindan girip oburunden cikiyor su an.
ben hepinizi 20 li yaslara geldiginiz zaman gorecegim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5