İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lise Kış Dönemi Stajı - Seo Stajı

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Merhaba Arkadaşlar,

Seo danışmanlığı konusunda faaliyet gösteren Beycon Group seo konusunda kendisini yetiştirmek isteyen stajyer arayışındadır.

Seo konusunda temel bilgilere sahip tercihen Meslek liselerinin web tasarım bölümlerinde okuyan ve zorunlu stajlarını Beycon Group bünyesinde değerlendirmek isteyen arkadaşlar kış dönemi stajı başvurusu için bizimle iletişime geçebilirler.

Bu noktada şunu vurgulamak istiyorum. Staja kabul edilecek arkadaşlar arama motoru optimizasyonu alanında 10 yılı aşkın deneyimi bulunan konusunda uzmanlaşmış kişiler ile çalışma fırsatı yakalayacaklar. Bu deneyimin ne kadar değerli olacağını ve bilgi dağarcığınıza ne kadar fayda sağlayacağını tahmin bile edemezsiniz.

İletişim :

Öncelikle özgeçmişinizi aşağıdaki e-posta adreslerine adresine gönderiniz. Konu ile ilgili aklınıza takılan her soruda bizimle telefon veya e-mail vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

0 212 274 4500

Oğuz Kağan Aslan (Dahili : 1020) oguz.aslan[at]beycon.com.tr
Okan Kortan (Dahili : 1021) okan.kortan[at]beycon.com.tr

http://www.beycon.com.tr

[at] --> @

Bu arada Oracle ve Microsoft Certified Partner'i konumunda bulunan Beycon Group hakkında fikir oluşturmak açısından kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Şirketler grubumuz 1996 yılından beri faaliyet göstermekte olup bir çok alanda lider holding,banka,finans kuruluşlarına bilişim alanında danışmanlık hizmeti vermekte , web yazılım, web tasarım ve google arama motoru optimizasyonu çözümleri sunmaktadır. 46 kişilik uzman kadrosu ile bilişim sektöründe hatırı sayılır bir yer edinen Beycon Group bünyesinde seo departmanı bulunan ve Türkiye'de bu işi proje yönetim sistemi ile profesyonel bir bakış açısı ile yürüten sayılı şirketlerdendir.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle...

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Referans olarak gercekten güzel bir firma staj yapan arkadaşlara sanırım 250-300 tl kadar para veriliyordu ama yine de tam bilmiyorum yanlışım olabilir. Başarılar dilerim tüm ekibe ve katılacak stajerlere..

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Referans olarak gercekten güzel bir firma staj yapan arkadaşlara sanırım 250-300 tl kadar para veriliyordu ama yine de tam bilmiyorum yanlışım olabilir. Başarılar dilerim tüm ekibe ve katılacak stajerlere..

Olumlu yorumunuz için teşekkür ederiz. Ücret konusunda haklısınız çoğu firma stajyerlere ücret vermiyor ancak Beycon Group olarak onları bir çalışan olarak görüyor ve makul bir ücret ödüyoruz.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Gerçekten güzel bir haber, bu dönemde ki yaz stajımızı bitirdik. Umarım 11. sınıf stajımı kurumunuzda yapabilirim. Önden yer almak gibi oluyor ama, sanırım bilgileri önce göndermeliyim =) Peki diğer ilde bulunan arkadaşlar, staj yapmak için geldi mi? Ve kalacak yer sağlanıyor mu veyahut yardımcı olunuyor mu b konularda.

İyi Çalışmalar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5