İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Live View Tv Kartı

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Live View Tv Kartı Chip Seti Bt878KHF 1 Saat ugrastım Nette Bulamadım .. Bu tv Kartını Kullanan Varsa Bi Yardımcı Olursa Lütfen...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.driverguide.com da chip numarasını yazınca bayağı bir sonuç çıkardı. Üyelikle çalışmasa linkleri kopyalardımda linkler login olmadan çalışmıyor. ücretsiz üye olabilirsin. 6.8 mb bi dosya görmüştüm WinXP driver olarak. Sanırım o.. İşini görür inş..

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baba Ordan Ugrasmıstım Ama İndirememiştim Cok Saol Snin Dedigin Gibi Deniyeceğim ..

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende BT848 çipli tv karti var nasil cine5 izleyecem biri söylesin yav

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
OnurSqL' Alıntı:
selam,

yaw mavi ekrandan başka bişi çıkmıyo nedendir acep

kardeş ayar yapacaksın ondan sonra bak sana bir kaç ayar gönderiyorum bak bunalra bu işlemi sıra ile yap sonra en sonkai işlem kendi kanalları arıcak

tv kartının ayarını bulacaksın

tektek resim eklemek istedim ama salak şey ekelemdi bend e2 parca yapıp zipledim..

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saolasin dedigin ayarlari yapip oto kanal aramasi yaptim..kanallar sanirim görüntü kalitesine göre listeye ekleniyor..oto kanal ararken cine5'de çikti ama onu listeye almadi..teker teker nasil aratirim :d

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorunu çözdüm + ve - tuslari ile aratiliyormus :D yaw cine5'i hangi çözünürlük ile çözeyim yukarida decoder denen olayi :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makinada Onceden Aver VArdı Tanıtamadım Bir Türlü. Averi Sİlmiyo NE YApmam Lazım Acaba

B

baybars

Misafir
regedit den sil avermedia ya ait ne varsa ma dikkat et çocuk oyuncağı değil regedit

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yav dediginiz program ile her isi yaptim cine5'i cikardim ama nasil çözecem bunu..fantasy tv basliyor yardimci olun elinizi ayaginizi öpem :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5