İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Liverpool-Beşiktaş Maçı

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ne zamandır böyle bir maç izlememiştim.

Beşitaşımızı Şampiyonlar Ligi Tarihinde İsmi olduğu için kutluyorum. Bence uzun yıllar kırılmayacak bir rekora imza attı.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
çok yazık gerçektende :( umarım kısa sürede dağıtırlar bu kara bulutları ve iş umarım averaja kalmaz..

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fener maçı ertelenseydi bu kadar fark yemezdik :p

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Gökhan zan= Beşiktaş defansı
Sportif başarısızlıkların ardında başka nedenler arayarak yada üstünü başka şeylerle kapatmaya çalışanlar bu tür sonuçlarla sık sık karşılaşmaktadır.Tarihte örnekleri çok vardır.
Birisi çıkıp bağırsın Kral çıplak diye, yönetim kredisini tüketmiştir boşuna Ertuğrul Sağlam'ı harcamaya çalışmasınlar.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sabah kalktığımda kötü bir kabus olduğunu düşünmüştüm ama hepsi gerçekmiş.... :(

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hüsrandı ya :D izlerken Galatasaray - Fenerbahçe 6-0'lık maç aklıma geldi :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle en büyük suçlulardan biri Ertugul sağlamdır
Peki Neden ?
Öcelikle Hakan Arıkan taa türkiyede maçından sinyal veriyordu adeta hata yapıyorum diye fakat sen gidip yine çıkaardın onu onuda bitirdin kendinide bitirdin .
Yabancılar desen hiç işe yaramaz diatta 5 para etmez biri , cisse desen o hepden bitmiş
yazık oldu keşke böyle olmasaydı ama yapacak birşey yok beşiktaş bugün gerçekten tarih oldu...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle en büyük suçlulardan biri Ertugul sağlamdır
Peki Neden ?
Öcelikle Hakan Arıkan taa türkiyede maçından sinyal veriyordu adeta hata yapıyorum diye fakat sen gidip yine çıkaardın onu onuda bitirdin kendinide bitirdin .
Yabancılar desen hiç işe yaramaz diatta 5 para etmez biri , cisse desen o hepden bitmiş
yazık oldu keşke böyle olmasaydı ama yapacak birşey yok beşiktaş bugün gerçekten tarih oldu...

Bok at izi kalsına gerek yok. Ertuğrul napsın. Beterin beteri var. Hakanın bu vesile ile milli takıma gelmesi zaman alır.Milli maçlarda rahatız artık. Fenerde ki volkan gibi patladı oda. Önce iyi sonra kötü. Gece hayatları var galiba bunların. Neyse olan olmuş biten bitmiş. Bence Ertuğrul Sağlam iyi bir teknik adam. Yazık olur BJK yol verirse. Burada ki problem futbolcularındır. Oynayacaksın kardeşim. Sen oynama git teknik adama laf at. olur mu öyle şey.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim görüşüm budur seninkine saygı duyarım ama bence hatalıdır söylenecek birçok şey var ama daha konuşmayacağım sonuçta burası bir webmaster forumu sonuçta 8 gol sadece beşiktaşa değil Türkiyeyede atıldı...

Neyse inşallah Fenerbahce ve Galatasarayımız galibiyetle donedrde beşiktaşın yenilgisinin üzüntüsü nebze azalıtılır :)

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada herkes Üzüntüsünü belirtiyor Senin MSN indeki insanlar kimseyi ilgilendirmez onlara söyle burada FENERBAHÇELİLER falan diye yazıp da bi polemik başlatma bence ...
Bende Fenerbahçeliyim ve gerçekten üzüldüm Beşiktaşıma...

Polemik yarattığım yok . Sadece bir olayı anlatmak istedim . Bende güldüm güldüm ama bir yere kadar. Gerçekten çok utandım. İnşallah fener acısını çıkartır bugün.
Ertuğrul hocanın bence bir kabahatı yok. yönetim ve futbolcular gitmeli ayrıca da şampiyonlar liginden de çekilmeli.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
buraya kadar, kalkıpta ligden çekiliyorum dersen bunlar olur, hadi yiyorsa çekilde görelim o şeyini

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okadar buyutecek olay degildir milli takimizda 8:0 kaybetmistir ingilizlere karsi ayrica millilerimiz tarihinde hic gol atmamis ayrica diger takimlarimizda farkli yenilmistir yeniliyor nezaman eger bikere bir buyuk takimi yendiklerinde havaya giriyorlar bidahaki maci kaybediyorlar bu nedense her takimizda ayni olay. Carsi grubu asla ismini degistirmez ve takimini degistirmez bir besiktasli kaybetsede kazansada takimin arkasindadir hep göstermistir gösterecekdir. Gülmeyin komsunuza gelir basiniza saygilarimla

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maç hakkında geniş geniş yorum yapmak isterdim de, boşuna kendimi yoramam şimdi. Futbolcular bile yormamış kendini, ben mi kasacağım. :)

delikanlım, evet abartılacak bir şey bu. 8-0 diyoruz. 5-0 ya da 6-1 değil. 8, yazıyla sekiz.

Demezler mi, "şampiyonluğa oynayan takımları böyleyse, orta sıralardakini 20-30 atar yollarız evine" diye? Türk liginin minicik prestiji vardıysa, onu da kaybettik sayelerinde. Küme düşmesini diliyorum Beşiktaş'ın. Zira, artık "3 büyük takım" diye bir kavram yok. "2 büyük" kaldı.

Ha diyeceksiniz ki "eskiden diğerleri de hezimete uğradı". Artık eskilerde değiliz. UEFA kupası kaldıran kulübümüz varsa, hedef büyüten takımlarımız varsa, dünya çapında yıldızları kadrosunda barındıran takımlarımız varsa; O zaman hezimeti bırakın, 3-1 bile hayalkırıklığı yaratır.

Bu sebepten mütevellit, artık Beşiktaş bitmiştir. Helvasını yiyiniz.
(nokta)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5