İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Liverpool-Beşiktaş Maçı

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farkedermi 5-6-8 gol yemisin yenilmisin skorlar bir iki fazla sonucta haklisiniz rezil olduk ama dunyanin sonu gelmedi ve besiktasin yaptigi milli takimda fenerbahcede, galatasarayda yapmistir buyuk takim olsakda olmasakda sahaya cikip kazanmadikdan sonra neye yarar benim icin her sene sampiyorlar liginde ilk 2 turu alanlar buyuk takimdir.
Bir takim cikar oynar kazanir son dakikaya birakmaz nezaman basimiz SIKISINCA bu maci alacaz gececez diyoruz ama yerimizde sayiyoruz.
Bu besiktas icin en hayirlisimis demek bundan sonra ayaklarini yere basacak ve cok ders alip biyere gelecekdir iyi gunler geldinde bugunun hatirini unutmayiz....

Alone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben bir Beşiktaşlı olarak çok üzüldüm.

Öncelikle dikkatimi çeken birkaç nokta var.

- Herkes Hakan Arıkan'a yüklenmiş, geçin kaleye Gerrard'ın yerden çektiği sert şutları sektirmeden kurtarında görelim. Sorunun defansta olduğunu görebilen yok. Dönen topu bizim defans alacağına Benayoun denilen adam 3 gol boş kaleye atıyor.

- Beşiktaş'ı oynatsalar yenilmezdi. Ertuğrul Sağlam ve daha önce gelen teknik direktörlerin zihniyeti hep aynı anasını satayım. Güçlü bir rakiple deplasmanda oynuyorsan savunma yapacaksın şeklinde düşünüyorlar. Ama bu şekilde düşünmeye yeten akılları, Liverpool kadar güçlü bir takıma 90 dakika savunma oynayamayacaklarını kestiremiyorlar.

Hatırlarsanız Lucescu döneminde Chelsea ile oynadığımız rövanş maçında da aynısı olmuştu. 70 dakika savunma yapabildik sonra 2 gol yemiştik.

- Ayrıca Beşiktaş'ımız hakkında aşağılayıcı manşet atan gazeteleri de kınıyorum. Özellikle bir Vatan Gazetesi var ki ! YÜZ KARALARI şeklinde bir manşet atmış. Okuyan vatanı sattılar sanıcak.

Çok uzattım. İnşallah ilerde BJK'ye layık bir futbolcu oluruzda takımımızı daha iyi yerlere geliriz.

Kolay gelsin.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaş hep böyle malesef. Galatasaray UEFA kupasını aldım diye noktayı koydu. Beşiktaşlılarda iyi hatırlar biz sizden daha başarılıyız en azından uefa da çeyrek final oynadık dediler. Şimdi bakıyorumda E5 te hızla giderken yol kenarında kalmış arabalar gibi görünüyorlar..

UEFA kupasında 2 sefer birşey yapamadılar. Birbirinden kötü takımlar var ve 5 takımdan 3 ü yani çoğu çıkıyor. Bu gruptan çıkamadıktan sonra cidden 5 yemişsin 10 yemişsin farketmez..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5