İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LLLL.COM - 4 HARFLİ .COM DOMAİNLER (geleceğe yatırım)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer şansınız varsa güzel bir şirket ismi veya anlamlı bir yabancı kısaltma olarak yakalanırsa binlerce $ eden 4 harfli .com domainleri hepiniz biliyorsunuz en azından bu sektörle ilgilenen arkadaşlar biliyordur. hiç bir anlamı olmayan bize saçma gibi gelen yanyana dizilmiş 4 harf bazen insanın hayatını değiştirebiliyor. İşte bu bağlamda farklı bir sektöre yönelecek olmamdan dolayı elimde bulunan 4 harfli.com domainleri satışa çıkarıyorum uygun fiyat verecek arkadaşlara satılacaktır.

Domainler:

zxoy.com
nduy.com
mezf.com
muoj.com
ruxt.com
ruym.com
guvg.com
nloy.com
swuq.com
vluw.com
yuiv.com
yvae.com
owyw.com
ozqy.com
rulq.com
zalq.com
fvjq.com
nxmq.com
xpvt.com
uqpy.com
ulyu.com
xobh.com
eyxu.com
mkxp.com

arttırım değildir o yüzden diğer bilgileri yazmıyorum. ilgilenen arkadaşlar buradan, özelden veya isimteklif(at)gmail(nokta).com (msn&email) adresinden bana ulaşabilirler. Herkes için hayırlı olmasını dilerim.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef piyasa/3 ünde altında bir rakam ama 30 ytl den 4 harf .com varsa elinizde 250 tane kadar alabilirim.

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse keyfin bilir ama ben bu forumlarda daha 90 ytl satılmış 4 harf göremedim

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aldım :) yabancı domain sitelerine bakarsanız 5bin $ bile görebilirsiniz ;) dp np gibi siteler özellikle

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
neyse keyfin bilir ama ben bu forumlarda daha 90 ytl satılmış 4 harf göremedim

Ufkunu genişlet etrafına bak bence :)

Ben 45 bin dolara satılanı gördüm. Diğer 5 bine 3 bine 10 bine satılanları hiç saymıyorum.

Bunlar o kadar eder demiyorum ne kadar edeceğini biraz da zaman gösterecek ama 30 YTL den varsa harbiden 100 tane de ben alabilirim anında nakit.

İyi satışlar...

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok eder tabi vvvv.com aaaa.com lar ama bunlar w q x gibi harfler olanlar yani kalitesi düşük ! Ayrıca okumayı bilin yoksa konuşmayın bu forumlarda diye yazmışım. Gidip ebayda sedoda demedim oke? Türk alan görmedim yabancılar alır tabi ne adamsınız ya okumadan yorum yapıyonuz

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok eder tabi vvvv.com aaaa.com lar ama bunlar w q x gibi harfler olanlar yani kalitesi düşük ! Ayrıca okumayı bilin yoksa konuşmayın bu forumlarda diye yazmışım. Gidip ebayda sedoda demedim oke? Türk alan görmedim yabancılar alır tabi ne adamsınız ya okumadan yorum yapıyonuz
ben türküm ve bu forumlardan dediğin fiyatlara çok domain aldım zone r10 iyinet ceviz v.s. forumlardan, hala neden cehaletinizde ısrar ediyorsunuz? alınabiliyor ve aldık diyoruz size. neyse konuyla alakası olmayan mesajları min.a indirmek adına tartışmadan çekiliyorum.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış günceldir arkadaşlar. teklifler değerlendiriliyor

deccal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu invoker arkadaş r10da da sürekli satış bölüyordu :) kardeş adam istediği fiyattan satar satıcı o değil mi bırak istediği fiyatı koysun eğer pahalıysa zaten kimse almaz o da fiyatı indirir, böyle "şu fiyattan satılmaz burda" demek ne kadar etik satışın içinde? ha tamam arkadaşın elindeki 4 harfliler çok kaliteli mi, değil.. ama 30 ytlye satmıyorsa da onu suçlamaya hakkın yok 30 ytlye 4 harfli .com bulursan ben de alırım maddi durumum yettiği kadar.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xpvt.com için bende fiyat alabilirmiyim ?

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birden fazla isteyen olduğu için, eğer ciddi alıcıysanız istediğiniz bir yere min 90 ytl olmak üzere açık arttırma açabilirim, isterseniz forumdan açık arttırma yapabiliriz.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış günceldir, özelden veya buradan tekliflerinizi verebilirsiniz.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Son durum nedir; satılan, duran, en yüksek teklif vs..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5