İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lnwservers.com.tr ltd. şti ve kaliteli 360 saat .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba .
İlk olarak lnwservers.com.tr 'nin 1ay önceki mesajını hepımız bılıyoruz degıl mı ?
ltd. şirket olduk, bunun şerefine kampanya yapiyoruz vs vs.. olaylar böyle başladı. Bizde gördük baktık hakketten fiyatlar iyi msn aldık atilla bey saolsun. sunucu 1 den sıparıs verdık. 19 nisan gunu teslim aldık ( 1 Ay önce ) . Plesk kuruluydu AMD 2600 filandı sunucu özellıklerı. 75ytl aylık. bız yedeklerımızı tasımaya fılan basladık. ufak tefek sorunlar oldu. bu sorunlara degınmek bıle ıstemıyorum olabılır dedik. sonra musterım beni aradı site acılmıyor dıye bende dırek pc basına oturdum. Sunucuya erişilemiyor. Gokhan beyle telefon konusmamız oldu. Kendileri bır modulden ötürü makınanın kıtlendıgını soyledı ve aynı ozellıklerden bir makına sıparıs ettıgını soyledı. bizi madur etmeyecegını soyledı. Bizde insanlık hali dedik. Makına ozellıklerının aynı mı olacagını sorduk fıyat vs. oda bıze aynı olucak dedi. Birde bu datacenter degısımınden oturu bıze cpanel kuracaklarını ( ücretsiz ) soyledıler bizde tesekkur ettik. Yeni makınamız kuruldu. eski makınadan yedekleri alamadık tabi. musterılere yalvar yakar yedeklerını yuklettık. Sonra baktın bızım makına amd 2600 iken , duran 1400 gibi bısey olmus:) sorduk sorusturduk.. derken lnwservers buraya bı baslık daha acmıs duran 1400 gıbı bı sunucu aylık 35 $ a . bız şok olduk tabi cunkı 75 öduyoz.. Sonra konustuk cpanel kurduya bıze bızde dedık bu farkı onun ıcın oduyoruz herhalde kendılerıne gene tesekkur ettik. Ama yenı sunucuda bir suru sorun. ftp baglanmıyor ( bıldırdık duzeltıldı ) . Mailler calısmıyor ( bildirdik duzeltıldı ) . vs vs tabı bu olaylar buraya yazdıgım gıbı hızlı gelısmıyor. Sonuc ıtıbarıyle boyle sorunlarla bogusup gıdıyorduk. Taki bu gun birde baktım tek guvencımız , kazancımız olarak duzundugumuz Cpanel 'de demo çıkana kadar.

Cpanel'in whm goruntusu.

http://img190.imageshack.us/img190/5876/testcpanellnw3nv.jpg

Sabah bıldırdım atilla beye ilgilenecegını soyledı saat 23.28 suan halen sorun devam edıyor.
Ayrıca Lnwservers.com.tr ltd şti degıl. LNWServers Atilla Yaşar 'dır. (Adi şirket)
bakkal, manav gibi.. fatura kesebilmektedirler. Bende faturaları mevcuttur.
lnwservers.com.tr 'e , atilla beye , gokhan beye selam ederım.

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hız dıye ben buna derım 1gun 'de derdımızı anlayaman lnwservers.com.tr buraya msj bıraktıktan 1dk sonra msn de konusup linsans ısını halledıyorlar..
lisansı 30sn . de acabılıyorlar. hesabınızı da kapatabılıyorlar tabı:)

http://img128.imageshack.us/img128/9159/lnwsaa8zj.jpg

Mesaj'daki duzeltme msn adresının yayınlanmasını önlemek ıcın yapılmıstır. bu talep lnwservers.com.tr yetkılılerınden gelmıstır.

S

sedef

Misafir
Bende Çanakkale ticaret odasından sordurttum şirket yok, sadece şahıs firması, isteyen ticaret oadsından bilgi alabilirler, ben sormustum bana şirketiz demişti.

L

LNWServers

Misafir
Size durumu anlattık fakat bu ücretlerle ve cpaneli bir düşünün bence.Neyse anlaştığımız gibi saat 12 ye kadar cevabınızı bekliyorum, eğer MSN de olmazsak büromuzu arayın.Sizden yanıt gelmesse yapılacak onları size söyledik.İyi çalışmalar :)

@ sedef ımıza gelince de 6 ay içinde tam olarak ltd olunacak, şuan için herşeyimiz mevcut, büromuz sabit telimiz yaklaşık 24 saate yakın buro da teknik servis operatoru bulunmaktadır.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beklemezdim böyle birsey onlardan .. ama onlarıda dinlemek lazım bi ...

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ayda ne geldıyse başımıza anlattık. Anlattıklarımızda eksik vardır fazla yoktur. Cok heycanlı 1 ay oldu :)
Konuştugumuz gibi 12 ye kadar cvp verıcem.

L

LNWServers

Misafir
Arkadaş açıkcası destek vs konusunda doğru söylüyor gerçekten birşeyler yanlış gidiyor , bunu kabul ediyoruz.cPanel lisanslarını ilk olarak 15 günlük test olarak alıyoruz, daha sonra süresi bittiği zamanda diğer lisansı aktif ettiriyoruz.

A

aSKIN

Misafir
LNWServers' Alıntı:
cPanel lisanslarını ilk olarak 15 günlük test olarak alıyoruz, daha sonra süresi bittiği zamanda diğer lisansı aktif ettiriyoruz.

inandırıcı gelmiyor bu :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crack vs. kullanmıyorsunuz umarım jet hızıyla cpanel lisanslanırmı bilemiyorum

kolay gelsin

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ilk 15 gunluk test cpanel kuruyorlar sonra 1 gun ugrastırıyorlar:)
Kendi forum sıtelerınden bir kare ;
http://img408.imageshack.us/img408/6130/nwss1gl.jpg

Diger ı tanımam etmem ama oda 1 gundur lisans lisans dıye yazıyor.. lnwservers ile onun arasındakı hukuku bılemıyorum ama boyle olayları baskalarınında yasaması benı tedırgin etti açıkcası.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba. Ben gokhan bey'le sirketlerini acmadan evvelde reelden gorusen bir insanim. Atilla bey'i tanimam etmem. Fakat gokhan bey'e kimse laf soylemesin. Cunku kendisi 7 senedir benim kardesim bildigim ve ayni zamanda bana 7 senedir sorgusuz sualsiz destek olan cikarsiz yalansiz dolansiz yegane insandir. Her firmada oldugu gibi gecikme, lisans sorunu vs.. gibi seyler olabilir fakat su unutulmasin ki bir takim insanlar bu islerden ekmek yiyor. Kimsenin ekmegiyle oynamayin. Sunu unutmayin ki kucucuk bir pire icin kocaman yorgani yakmaya hickimsenin hakki yok.
Benimle gorusmek ve fikrimi almak isteyen olursa : [email protected] MSN adresinden iletisim kurabilirler. Kimse yaniltmasin insanlari..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende lnw serversta co-location müşterisiyim ancak tutamayacağı sözleri veriyorlar buda onlara çok şey kaybettiriyor.. 1.5 aydır aynı sözler.. ve hala tutulmadı. her arayışta bu akşam diyorlar artık bıktık aramıyoruz :)

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende lnw ile çalışıorum arkadaşların vede gökhan beyinde kabullendiği gibi bu ara cidden bi teknik destek problemleri var iyiniyetle karşılıoruz yardımcı oluorlar ancak bence eleman ihtiyacları var yetişemiolar dolayısıyla herşey üstüste binior gökhan bey tamam güvenilir bir profil sergiliorsnuz ancak bakın bu teknik destekdeki eksikliğiniz bazen size pahalıya maal olabilir ki bizede pahalıya mal oluo bi bakıma cünkü müşterilerimiz bizleri tanıyor ve haklı olarak tepki veriorlar bence bu konuda bazı çalışmalar yapamanız gerekli ... Saygılar

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
tek bir soru sormak istiyorum...

eğer tam olarak LTD değilseniz neden imzanızda

LNWServers İnternet ve Reklam Hizmetleri LTD ŞTİ.

yazıyor?

O

oyunkurucu

Misafir
Böyle seylere gerek yok,güvenilir olmak demek firma olmak demek degildir.Ancak lnw nin yaptigida yanlis,sirketsen sirketsin degilsen degilsin.Yalana dolana gerek yok

+++ Burada satis yapan cogu kisinin %95 inin teknik destegi berbat kötü.Denedinmi diyenlere rahatlikla evet diyorum.Tek kisilik firmayla bu isler olmaz,yürümez kimse yürütemez.

L

LNWServers

Misafir
Teknik desteği unmanaged sunucu kiralayanlardan isteyemezsin, bunu kendiniz yapmanız gerek fakat managed olarak para alıyorsa evet buna teknik destek 0 diyebilirsiniz.Çoğu firma/sahış burada hizmet veren zaten self-managed hizmeti veriyor, yani alan kişi yaptığı veya yapacağı şeyden sorumlu.

Şirket olma olayına gelince, resmi gazetede yayınlanmamızı bekliyoruz, bu da biraz zaman alıcak.

L

LNWServers.com.tr

Misafir
egemens' Alıntı:
Merhaba .
İlk olarak lnwservers.com.tr 'nin 1ay önceki mesajını hepımız bılıyoruz degıl mı ?
ltd. şirket olduk, bunun şerefine kampanya yapiyoruz vs vs.. olaylar böyle başladı. Bizde gördük baktık hakketten fiyatlar iyi msn aldık atilla bey saolsun. sunucu 1 den sıparıs verdık. 19 nisan gunu teslim aldık ( 1 Ay önce ) . Plesk kuruluydu AMD 2600 filandı sunucu özellıklerı. 75ytl aylık. bız yedeklerımızı tasımaya fılan basladık. ufak tefek sorunlar oldu. bu sorunlara degınmek bıle ıstemıyorum olabılır dedik. sonra musterım beni aradı site acılmıyor dıye bende dırek pc basına oturdum. Sunucuya erişilemiyor. Gokhan beyle telefon konusmamız oldu. Kendileri bır modulden ötürü makınanın kıtlendıgını soyledı ve aynı ozellıklerden bir makına sıparıs ettıgını soyledı. bizi madur etmeyecegını soyledı. Bizde insanlık hali dedik. Makına ozellıklerının aynı mı olacagını sorduk fıyat vs. oda bıze aynı olucak dedi. Birde bu datacenter degısımınden oturu bıze cpanel kuracaklarını ( ücretsiz ) soyledıler bizde tesekkur ettik. Yeni makınamız kuruldu. eski makınadan yedekleri alamadık tabi. musterılere yalvar yakar yedeklerını yuklettık. Sonra baktın bızım makına amd 2600 iken , duran 1400 gibi bısey olmus:) sorduk sorusturduk.. derken lnwservers buraya bı baslık daha acmıs duran 1400 gıbı bı sunucu aylık 35 $ a . bız şok olduk tabi cunkı 75 öduyoz.. Sonra konustuk cpanel kurduya bıze bızde dedık bu farkı onun ıcın oduyoruz herhalde kendılerıne gene tesekkur ettik. Ama yenı sunucuda bir suru sorun. ftp baglanmıyor ( bıldırdık duzeltıldı ) . Mailler calısmıyor ( bildirdik duzeltıldı ) . vs vs tabı bu olaylar buraya yazdıgım gıbı hızlı gelısmıyor. Sonuc ıtıbarıyle boyle sorunlarla bogusup gıdıyorduk. Taki bu gun birde baktım tek guvencımız , kazancımız olarak duzundugumuz Cpanel 'de demo çıkana kadar.

Cpanel'in whm goruntusu.

http://img190.imageshack.us/img190/5876/testcpanellnw3nv.jpg

Sabah bıldırdım atilla beye ilgilenecegını soyledı saat 23.28 suan halen sorun devam edıyor.
Ayrıca Lnwservers.com.tr ltd şti degıl. LNWServers Atilla Yaşar 'dır. (Adi şirket)
bakkal, manav gibi.. fatura kesebilmektedirler. Bende faturaları mevcuttur.
lnwservers.com.tr 'e , atilla beye , gokhan beye selam ederım.

Öncelikle yorumun ve eleştirilerin için teşekkür ederim.
Firmamız 12/04/2006 Tarihinde kurulmus olup ltd. şti. olarak başvuru yapılmıştır. Fakat Ankara dan ticari sicil gazetesi gelmeden bu şekilde kullanamıyoruz. şu an olarak bekledigimiz Ticari Sicil gazetesidir. Kurumsal olarak 1.5 ay lık bir süreci doldurmus bulunmaktayız. bundan oncesi 5 yıllık bir mazimiz bulunmaktadır. C Panel lisansları 15 günlük olarak test amaclı alınmaktadır. Expired oldugu zamanda asıl lisans için başvuru yapmaktayız. Fiyat konusunda ise Datacenter ler a gore kendimizi endekslemek zorundayız. Bizim sana verdigimiz fiyat datacenter lara gore endekslenmiştir. 2. olarak daha sonra sitede kampanya olarak gordugun fiyat ise datacenter lerin kampanyası olup size yansımamaktadır. Size verdigimiz fiyat ve Başkasına verdigimiz fiyat dogrultusunda Datacenter lara odeme yapmaktayız. Yedekleriniz ve makinanızdaki sorunlar hakkında soyliyeceklerim ise makinanızda C Panel lisansından başka hiç bi problem yoktu onuda cozduk. Tek problem ise makınanıza awbs kuramamanız ve bizden bunun için yardım istemeniz bizimde size boş bi anımızda yardım etmemiz olup awbs kurulum süresinin uzaması idi bu sebeblerden dolayı konu bu şekilde yansımıştır.bu konu için firmamız hiç bir şekilde lekelenemez ilgili arkadaşlara teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Atilla YAŞAR

L

LNWServers.com.tr

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
Merhaba. Ben gokhan bey'le sirketlerini acmadan evvelde reelden gorusen bir insanim. Atilla bey'i tanimam etmem. Fakat gokhan bey'e kimse laf soylemesin. Cunku kendisi 7 senedir benim kardesim bildigim ve ayni zamanda bana 7 senedir sorgusuz sualsiz destek olan cikarsiz yalansiz dolansiz yegane insandir. Her firmada oldugu gibi gecikme, lisans sorunu vs.. gibi seyler olabilir fakat su unutulmasin ki bir takim insanlar bu islerden ekmek yiyor. Kimsenin ekmegiyle oynamayin. Sunu unutmayin ki kucucuk bir pire icin kocaman yorgani yakmaya hickimsenin hakki yok.
Benimle gorusmek ve fikrimi almak isteyen olursa : [email protected] MSN adresinden iletisim kurabilirler. Kimse yaniltmasin insanlari..

Olumlu yorumların için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5