İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lnwservers.com.tr ltd. şti ve kaliteli 360 saat .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

LNWServers.com.tr

Misafir
sedef' Alıntı:
Bende Çanakkale ticaret odasından sordurttum şirket yok, sadece şahıs firması, isteyen ticaret oadsından bilgi alabilirler, ben sormustum bana şirketiz demişti.
Önemli olanın burda kalıcılık ve gereken desteğin verilmesi oldugunun inancındayım. Bizimle yaptığınız görüşmede bir çok gayri resmi firma ile çalıştıgınızı ve hepsinden de istediginiz verimi alamamak gibi bi açıklama yapmıştınız. Sağladığımız hizmeti görmeden tartışılan konuya bile girmenizin yanlış oldugunu düşünüyorum. Bizim amacımız müşterilerimizi mağdur etmek değil her konuda yardımcı olmaktır. Bunun için bir çok müşterimizin mail adresini verip sizinle gorusme imkanı sağlayabilirim. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende lnwserversın 2 aylık müşterisiyim her ne kadar iyiniyetli olsalarda, fiyatlarda kolaylık yapsalarda yetmiyor malesef. sunucumuz 2 kere iptal edildi hep aynı sorunlar. ilki 2 gün ikincisi hafta sürdü şuan 3. sünde lisans expired 1 gün ve şuan 4ü yaşıyoruz oda 1 haftadır devam ediyor ve hiçbirşkilde ne sunucu nede yedeklere ulaşamıyoruz, hep akşam akşam... bekliyoruz gökhancım :)

L

LNWServers

Misafir
Üzgünüm fakat LT'den cevap bekliyoruz,MSN'de online olabilirseniz şuan daha detaylı görüşebiliriz.

D

dilberler.com

Misafir
Merhabalar Arkadaşlar gökhan ve atilla arkadaşlarımıza baya yükleniliyor.
İlk olarak şunu söyleme gereği duydum ben 2 senedir gökhan la çalışıyorum ve iki senedir ufak tefek problemlerden başka bir sorunum olmadı.(onlarda her yerde başınıza gelir) Vps kullanıyodum full dedicated kiraladım az evvel.En ufak sorununuzda anında müdahele edip bana bildiriyorlar.
Şirket kurulumuna gelirsek Şirket kurmak yaklaşık tüm işlemleri ile 2 aydan uzun sürüyor (sicil gazetesi vs.)Arkadaşlar illegallikten kurtulup ciddi çalışmaya başlamışlar ise ve bunun için adım atmışlarsa sevinmek gerekir diye düşünüyorum.
Gökhan ve Attilla beye gerçekten teşekkür ederim yardımları için.

Saygılar

G

gibigibiyim

Misafir
Lnwservers in online süresini görünce sasiriyorum,nasil dayaniyor Allah kolaylik versin.Sorunlar bir cok yerde basimiza gelir ancak destek iyi oldugu sürece bunlarin pek bir önemi kalmiyor.Her makina kiralayan makinalardan iyi derecede anlayacak diye bir kaide yok,geriyede sarilanacak zaten teknik destek kaliyor.Teknik destegi saglam olan birinin sirti yere gelmez bunu bilir bunu söylerim ;)

Webmasterlere iyi geceler dilerim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bende çok sorun yaşadım. Ama bi şekilde telafi ettiler. Ve ellerinden geleni yapıyorlar.
Biraz daha sabır göstermek gerekiyor. Bu güne kadar olmaz, yapamayız dediklerini hiç duymadım.
Mutlaka sizi memnun edecek bir alternatif sunuyorlar.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten güvenip sevmesek bu kadar katlanmayız :) ama bu kesintilerin bu kadar uzun olmaması gerekirdi veya aradığımda bu akşam gelicem deyip gelmemek, ertesi gün gece geldim dememelilerdi. veya tutulamayacak sözler verilmemeliydi. ama biz hala göz yumuyoruz umarım tekrarlanmaz.

L

LNWServers.com.tr

Misafir
emuzzik' Alıntı:
zaten güvenip sevmesek bu kadar katlanmayız :) ama bu kesintilerin bu kadar uzun olmaması gerekirdi veya aradığımda bu akşam gelicem deyip gelmemek, ertesi gün gece geldim dememelilerdi. veya tutulamayacak sözler verilmemeliydi. ama biz hala göz yumuyoruz umarım tekrarlanmaz.

Sistemimiz Oturduktan Sonra Bu Tür Sorunlar Ortadan Kalkacatır. Yeni Kurulus Oldugumuz İçin. Tadilat vs Gibi Sorunlar Bilgisayar Basında Olmamızı Engelliyor Ama Genede Elimizden Geleni Yaparak Müsteri memnuniyetini korumaya calısıyoruz. Yorum için teşekkür ederim.

D

DiziEvi

Misafir
Merhaba

bende vps siparişi werdim hesap acılmadı

acılınca aldıgım hizmet nedir nasıldır herkesle paylaşacagım

ayrıca şirket olmanın önemli birşey oldugunu sanmıyorum ben

önemli olan alınan hizmet werilen memnunluk değilmidir

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sevgili arkadaşlar bir başka forumda ticaret sicili dedim, belki de biraz ondan etkilenmiş de olabilirsiniz. Bir kere lnwservers.COM.TR olduğuna göre nic.tr gerekli belgelerden birinin varlığını görmüş ve ona göre com.tr uzantısını tescil etmiştir. Forumu kabartmamak için com.tr için gerekli belgeleri bildiğinizi farzediyorum.
Diğer taraftan sanki her ltd. şti veya a.ş. güvenilirdir, ciddidir, bilgilidir gibi bir kesin kural koymak mümkün değil. Bunlar sadece KURUMSALLIĞA İLK ADIM. Bugün için dolandırıcılık yapmak isteyenlerin, sırf kendi şahsi malvarlıkları ile sorumlu olmamak için şirket(ler) kurduklarını düşünürsek, şirket= %100 güvenilir değildir.
Şirket kurup da gerçek anlamda kurumsallaşabiliniyorsa, özlenen ve beklenen odur. Ama bir başka forumda da belirttiğim gibi Türkiye'mizde bu işi yapmanın zorluğu/maliyeti karşısında öyle 20 kişilik ekibi olan datacenterlar görmemize zaman var sanırım.
Saygılarımla.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben farklı bir konuya değinmek istiyorum

aslında bir çok hosting firması lisans konusunda bu yolu izlemekte haklı olarak
ilk 15 gün veya 1 ay hiç bir komponent veya panel senelik lisanslanmıyor ( hepsinde değil genelinde böyledir )

Bizde server aldık. bizde de komponentlerin süresi oldu, sitelerde sorun başladı. ama yarım saat içinde lisanslandı

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lnwservers'dan ayrıldık şuan için. bizim açımızdan herhangi bir problem yok.kendileriyle de herhangi bir sorunumuz yok. sorunumuz sadece sunucu hakkında bazı konulardaydı. konu kapanmıştır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5