İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Localhost da çıkan reklamlar...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem üzerinde bazı düzenlemeler yapıyordum, yerel sunucuda.Sayfalarımda google adsense kodu mevcut, dikkat ettimde normalde sitemde çıkmayan ingilizce kaliteli reklamlar çıkıyor localhost'ta iken ve hemen hemen hepside webmaster kaynakları ve hosting reklamları.
Sizinde başınıza bu gelmiştir sanırım.
Bu google localhost'tan tıkladığımızı görse direk bizi şutlayacağı halde neden acaba localhostta bu kadar kaliteli reklamlar çıkarıyor sorusu geldi aklıma.Amacı acaba localhostta tasarım yaparken iştah arttırmakmı.Öyle kaliteli ki reklamlar tıklayasım geliyor ama tıklayamıyorum malum....
Sizlerin bu konudaki fikirlerini almak istedim...

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"localhost" kelimesi ile ilgili bişey.İçerisinde host kelimesi geçiyor, bu kelimelerde de genelde hosting , webmaster reklamları çıkması normal

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5