İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lockerz davetiyesi isteyenler buraya

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
www.lockerz.com u son zamanlarda sanırım hepiniz duymuşsunuzdur. Bu forumdada konusu var zaten.

Dileyenlere davetiye gönderebilirim.

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bana gönderebilirsiniz 1 adet teşekkürler mail adresimi özel mesaj atıyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
mail /at/ atayalgec.info'ya 1 tane alayım, ilk defa duydum neymiş bakalım bi :p

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@ atay
Davetiyeniz gönderildi.
Davetiyeler hemen gelmiyor maalesef.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
alinti

Lockerz.com günlük anket sitesidir. Size her gün farklı bir anket sorusu sorar ve bu soruları yanıtladığınız takdirde Ptz denen puanlardan kazanırsınız.

Bu puanlarla lcd televizyondan tutun, cep telefonu kılıfına kadar, bir psp oyunundan, bayan çantasına kadar envai çeşit ürünü sipariş edebilirsiniz. Kesinlikle işe yarıyor ! Ayrıca bu puanları kazanmak o kadar zor değil. her gün üyeliğinize giriş yapsanız bile puan kazanıyorsunuz !!

A

a.ışık

Misafir
Benim burada uyeligim var saniyorum :) hatta bazen oradan mailler geliyordu ben spam maildir diye hep siliyordum onlari :D simdi anladim ne oldugunu :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İsteyenler buraya mail yazmayın bana pm atın göndereyim.

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes puan kazanmak için davetiye atıyor.
İsteyen varsa bende atabilirim :)

Cyrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Lockerz Nedir ? Ne Değildir ? PTZ Nedir ?​

Lockerz günlük anket sitesidir. Hergün yayınlanan sorulara cevap vererek puan kazanabilirsiniz hatta sadece siteye günlük giriş yaparak bile puan kazanıyorsunuz. Kazanacağınız ürünlerin yelpazesi epey geniş düşük ücretli ürünlerden tutun, elektronik eşyalara kadar bir çok ürün bulabilirsiniz. Kısacası aradığınız her ürün bu sitede.

Peki ne yapmanız gereki ? Yapmamız gereken PTZ denen puanlardan kazanmanız gerek. Bu puanları kullanarak, hediye listesinden istediğinizi kargo ile size ulaştırıyorlar. Bütün anahtar PTZ seviyesini arttırmaktan geçiyor kısaca.

Lockerz 2009 yılı içerisinde açıldı fakat, ilk açıldığı zaman sadece ABD'ne kargo yollanıyordu. Şu an tüm ülkelere kargo yollanmakta. Tek yapmanız gereken, sitemizden davetiyenizi istemek.

Cyrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300ye yakın davetiye talebi geldi. sizede vermezsem olmaz şimdi :)

ha bu arada ipod touch aldım dağıtımda. 15güne gelecek kargoda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5