İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lockerz gibi bedava hediye veren yasakpara sitesi. ( BeterZ )

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Logo.gif

Geçenlerde beterz.com diye bir internet sitesine rastladım. Site sık kullanılanlarımda ekliydi fakat daha yeni üye olma fırsatı bulabildim. Üye olduğunuzda site size 10.000 puan veriyor. Daha sonra futbol, basketbol, tenis vb spor maçlarına tahminlerde bulunuyorsunuz. Tahmin dediğim, legalpara sistemindeki gibi yasakpara yatıyorsunuz. Tanıtım yazısının orjinali. Tabiki bu yasakparaleri sitenin size verdiği puanla oynayabiliyorsunuz. Belli bir puana ulaştıktan sonra puanlarınızla hediye alabiliyorsunuz.

Kullanımına gelince. Aslında çok basit. İddaa oynayanlar bilir; normalde çifte şans, alt, üst gibi seçenekler olur. Fakat bu sitede sadece takıma ve beraberliğe oynayabiliyorsunuz.

Aşağıdaki resimden fikir edinebilirsiniz. Yes tuşuna basınca bir bölüm açılıyor ve oradan kullanmak istediğiniz puanı giriyorsunuz.

inyf54.jpg

Sanıyorumki maç başlasa dahi yasakpara girebiliyorsunuz. ( Oranda ona göre düşüyor. )

yasakparaler sonucu kazandığınız puanlar dahilinde hediye alabiliyorsunuz. Tıpkı lockerzdaki gibi.

Ayrıca üye yaptığınız her arkadaşınız için 5.000 puan veriyor.

Ben de yeni üye olduğum için site hakkında pek bir bilgim yok, fakat sorun yaşarsanız yorum bölümünden yazın elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Üyelik için ;

Referanslı üyelik

Referanssız üyelik

Referasımdan üye olursanız çok sevinirim.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eğer üye olduysanız şuanda yasakparaler dışında gelen bir 5.000 puan var. Arkadaşım üye olmuştu fakat puan gelmesi için email onayı gereklimi bilmiyorum. Söyleyim onaylasın bakalım ne olacak.

Eğer hediye vb kastediyorsanız henüz bugün üye oldum, daha çok erken.

e7j8mw.jpg

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Youtube de videoları var. Admine mesaj atılmış bir forumdan Türkiye'ye gönderim varmış.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hediye seçenekleri nerede göremedim?

Kaç puana ne gibi hediyeler gönderiyorlar falan bakma imkanımız var mı?

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eğer üyeysen rankings bölümünde sağ yandan aşağıda doğru inersen görebilirsin.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Maçlara yasakpara oynuyorsunuz.

Örnek bir resim verdim. Ona bakabilirsiniz.

Kazanacak dediğiniz takıma yes diyip puanla misli belirliyorsunuz ve place bet diyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5