İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Login hakkında

Tutaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

admin bölümünde frame var sol tarafta menü için bir frame sağda da içerik için frame
admin yönetimle ilgili sayfalara login sayfa include ederek şifre gerektirdiğini söylemiş oluyor

Sorun admin paneline girdim bir mühdet bekledin üye login süresi aştığı için sol menüden bir link tıkladığında sağdaki içerik bölümde şifre istiyor şifreyi veriyorsun oturum açılıyor ama sağ frame içeriğinde bir komple admin paneli çıkmış oluyor

Bunu nasıl düzeltebilirim?
header("Location: admin.php");
Bunu kullanıyorum
<a target="_top" href="http://www.domain.com/">link</a> buradaki target="_top" kullanılmazmı? ne yapmalı acaba?

MuendizZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PHP:
header("location:admin.php");

yerine if sorgusundan sonra

PHP:
?>

<script type="text/javascript">

window.parent.location='admin.php';

</script>

<?php

kodunu kullanabilirsin.

Bu kod iframe de değil, iframe yi açan sayfayı admin.php ye yönlendirir. ;)

Tutaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğin kodu kullandım sorun çözüldü çok teşekkür ederim

MuendizZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Tutaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMTP kullanıyorum
Sorunu buldum hosting değiştirmek için siteyi FTP ile bilgisayara indirdiğimde Norton 360 2-3 tane dosyayı trojan diye sildi ve bunlar iletişim ile ilgili dosyaların içinde idi bu dosyalara hosting üzerinden dosya yönetimi ile açtım ve için bu http://awesomescreenshot.com/0e5srhrad bu dosyaları sildim ama yine çalışmadı siteyi komple yeniledim şimdi email çalışıyor nası bir zarar verdi nerden ve nasıl geldi bu dosyalar anlamadım

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
filezilla mı kullanıyorsun ftp client olarak?

Tutaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FileZila kullanıyorum ama "ftp client" nedir anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5