İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

login sorunu

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vbulletin sitemde login oluyorum. başarıyla giriş yapıldı yönlendiriliyorsunuz ekranı geliyor. sayfa geldiğinde yine login olmamış gözüküyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. aynı şekilde admin paneline de login olamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla,

Elazığlı168

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
eğer tüm üyelerde aynı sorun varsa o zaman tools.php ile cookie resetleme yapın onun haricinde sadece sizden kaynaklanan bir login sorunu varsa o zamna iyinetinde dediği gibi kendi tarayıcı cookilerinizi silin

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenen herkese teşekkür ederim. sitede login sorunu yok şuanda ama admincp ye giremiyorum. login oluyorum yönlendiriliyorsunuz dedikten sonra yine admincp login ekranına atıyor :(

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Büyük ihtimalle bi eklentiden filan oluyor.. Zoint filan varsa sorun olabilir..

Gir FTP ne, includes/config.php dosyanı not defteri yardımı ile aç.. Dosyanın en başındaki ;

PHP:
 <?php
Satırının Hemen altına
PHP:
define('DISABLE_HOOKS', true);

Satırını ekle kaydet giriş yap.. Büyük ihtimal giriş yapabileceksin.

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük ihtimalle bi eklentiden filan oluyor.. Zoint filan varsa sorun olabilir..

Gir FTP ne, includes/config.php dosyanı not defteri yardımı ile aç.. Dosyanın en başındaki ;

PHP:
 <?php
Satırının Hemen altına
PHP:
define('DISABLE_HOOKS', true);

Satırını ekle kaydet giriş yap.. Büyük ihtimal giriş yapabileceksin.

evet eklenti olarak vbseo kurulu. daha önceden çalışıyordu sorun yoktu. db yi alıp başka bi domaine yükledim. şimdi böyle bir sorunum var. dediğini yaptım ama olmadı :(

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde nasıl hallettiğinizi yazsaydınız biz de faydalansaydık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5