İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo - Banner vs... Ücretsiz tasarim.

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşı kutluyorum güzel çalışmalar yapıyor.. Bende bir tane yapılmasını isteyeyim www.dizilervideolar.com sayfanın en üstünde ki kullandığımız logo yerine sığacak şekilde 190 px 80 px ölçülerinde renk sayfadaki turuncu ve mavi , slogan online diziler & videolar platformu..oturaklı olursa kullanacğız

AsyaMotor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende bir tane istiyorum. diziiseyret.net ve filmzap.net için logo yapar mısınız?

Umarim begenirsiniz. Sitelerinizde Film izle olarak www.gunlukseyret.com olarak link verirseniz mutlu edersiniz beni.

4796.jpg

vizyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaydetsene.com

resim upload sitesi olucak

şimdiden teşekkürler

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Logoyu bekliyoruz..Hocam

Arkadaşı kutluyorum güzel çalışmalar yapıyor.. Bende bir tane yapılmasını isteyeyim www.dizilervideolar.com sayfanın en üstünde ki kullandığımız logo yerine sığacak şekilde 190 px 80 px ölçülerinde renk sayfadaki turuncu ve mavi , slogan online diziler & videolar platformu..oturaklı olursa kullanacğız

Hocam logo ne durum da..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5