İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo - Banner YAPILIR! (Reklam vermek istermisiniz?)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bir sitemin logo tasarımını yaptırdım arkadaşa gayet güzel sorunsuz çalıştık. uygun fiyata iyi bir logo tasarladı kendisi. şiddetle tavsiye ederim.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
bir sitemin logo tasarımını yaptırdım arkadaşa gayet güzel sorunsuz çalıştık. uygun fiyata iyi bir logo tasarladı kendisi. şiddetle tavsiye ederim.

tesekkuler sizinle calismak guzeldi

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha iyi olabilir ama yine de yaratici calismalar var kimsenin emegi ile dalga gecilmeyecegi gibi kimsenin emegi de kucuk gorulmemeli eger bu ise emek veriyorsa kazanmasini cani gonulden isterim.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Daha iyi olabilir ama yine de yaratici calismalar var kimsenin emegi ile dalga gecilmeyecegi gibi kimsenin emegi de kucuk gorulmemeli eger bu ise emek veriyorsa kazanmasini cani gonulden isterim.

saol kernel ornek sitemde zaten 15 dakikalik calismalar ama yaraticilikla dizayn bi araya geldiginde cok guzel seyler cikartirim hayal gucume cok ama cok guvenirim. tekrar tesekkur ederim. ;)

O

onder

Misafir
dostum kusura bakma ama ben pek farklı birşey göremedim yada göze hoş gelen, yinede emeğe saygım sonsuzdur. eline sağlık.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onder' Alıntı:
dostum kusura bakma ama ben pek farklı birşey göremedim yada göze hoş gelen, yinede emeğe saygım sonsuzdur. eline sağlık.

demistim o hazirladiklarimla fazla ugrasmadim. ve tasarimlarini yaptigim arkadaslar begendi. genede cok saol gorusun icin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yanlış analamyın tabiki bunlarada bir emek harcanmış ama emege saygım var ama ben fazla profesyonel bulmadım çalışmaları..

M

MabedCom

Misafir
4 aydır arkadaşla çalışıyorum, oldukça iyi işler çıkartıyor, banner isteyenlere tavsiye ederim :)

F

forumbursa

Misafir
http://www.mabed.com/mehmet/bursaforum1.gif

arkadaşa çok tşk.ediyorum. kendisine bu logoyu ve iki tanede banner yaptırdım. Çok memnun kaldım fiyat da çok uygun herkezin denemesini tavsiye ederim. Ben memnun kaldım.... İleride daha da taleplerim olacak bu kişiye.....

S

SILAM

Misafir
arkadas.yeni ekledigin ve eski giflerini,bannerlerini tektek baktim cidden basarili buldum..bagzi ciban baslari laf sokmus'sada aldirma derim.hevesini kirma ve dahada guzel basarilara dilegim..
birsey gozume carpti ozur:) "Madedcom" "forumbursa" "muammer" mesaj sayilari 1.. buda demektirki sadece sana referans olayi olarak destek vermeye gelmisler..kanimca buna hic gerek duyma cidden begenildigine emin ol..

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM' Alıntı:
arkadas.yeni ekledigin ve eski giflerini,bannerlerini tektek baktim cidden basarili buldum..bagzi ciban baslari laf sokmus'sada aldirma derim.hevesini kirma ve dahada guzel basarilara dilegim..
birsey gozume carpti ozur:) "Madedcom" "forumbursa" "muammer" mesaj sayilari 1.. buda demektirki sadece sana referans olayi olarak destek vermeye gelmisler..kanimca buna hic gerek duyma cidden begenildigine emin ol..

silam cok tesekkurler ilgin icin inan guzel bi motivosyon verdin :eek: ...

"Mabedcom" "forumbursa" "muammer" MabedCom uzun zamandir calistigim site forumbursa ve muammer ise beni buradan buldular bana destek olmak icin yazdilar bilgim var yani msn'de soglediler yazmak istiyoruz diye. :cool:

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmaları ben de beğendim.

Bir tavsiyem olacak: mümkünse 1-2 tane banner ve logo için örnek mahiyetinde fiyat verir misiniz? Böylece insanların bir fikri olur.
(Bu arada size daha önce msn den belirttiğim gibi daha sonra iletişim kuracağım.)

saygılar..

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo tasarimi : 30 ytl
Banner hareketli (goze hitap eden bannerlar): 35 ytl

fiyatlar cok ama cok uygundur toplu yapimlarda fiyatlarda uygun bisiler yapabilirim

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel meteryaller bulursa yanihep aynı resimleri kullanmazza gerçketen iyi şeyler çıkartabilir başarılar

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link100.net' Alıntı:
güzel meteryaller bulursa yanihep aynı resimleri kullanmazza gerçketen iyi şeyler çıkartabilir başarılar

resim? senin logondaki resmi bulursan sogle bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5