İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

logo banner yaptırılıcak

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
değişik konulardaki yazarların hikayelerini, şiirlerini filan yayınlicakları bi sitede uygun logo banner aranıyo.

renkler : beyaz üstüne çalışılmalı turuncu ve lacivert kullanılabilir gri olabilir siyah olabilir içinde.
fikir : çok laylaylom bişey olmamalı biraz ciddi olmalı ama sonuçta yaş ortalaması da 68 olmicağı için orta şekerli bişey olmalı.
boyut : 468x60 en uygunu olur heralde
isim slogan : site ismi yazarol.com sloganda henüz kesinlik yok aklınızda canlanan şeylere öncelik verilicek
önemli : vektörel çalışılabilinir ya da soyut da olabilir benim için öncemli olan orjinal bişey olması. yani ben o logodaki bi resmi cismi fikri başka yerde de görmek istemiyorum.
ödeme şekli : paypal
ödeme miktarı : 20-30$

çalışmalarınızı yapıp burda gösterirseniz diğer arkadaşların da fikirlerini alabilirz böylece daha iyi olur.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk çalışmayı ben ekleyeyim müsadenizle :) ilgi çekici ve biraz "şirin" olsun istedim.

yazarolcomng7.gif

29 Kb

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
"yayımlamak" degil "yayın" dan "yayınlamak" olacak.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hmm. sorry ben yanlış biliyormuşum . bir yaşıma daha girdim:)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deeper güzel bunu tanıtım bannerı olarak kullanabiliriz. bi de sitenin üst tarafında sabit kalması logo gibi olması amacıyla hareketsiz bişey lazım.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
deeper güzel bunu tanıtım bannerı olarak kullanabiliriz. bi de sitenin üst tarafında sabit kalması logo gibi olması amacıyla hareketsiz bişey lazım.
o zaman 1-2 soru sorayım, boyutlar belli mi yoksa 234*60 ya da daha ufak bir boyut ideal olur mu? Arkaplan rengi beyaz mı?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkaplan beyaz yükseklik en fazla 100 olursa uygun olur heralde genişlik 840 a kadar yolu var o boyutta tablo kullanıyorum genelde

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pembekedi' Alıntı:
arkaplan beyaz yükseklik en fazla 100 olursa uygun olur heralde genişlik 840 a kadar yolu var o boyutta tablo kullanıyorum genelde

belli bir olcu verebilseydin tasarımcı arkadaşlara daha yardımcı olabilirdi sonuc olarak logo yu gücültüp büyüttüğün zaman resmin kalitesi düşebilir

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Caesar' Alıntı:
hmm. sorry ben yanlış biliyormuşum . bir yaşıma daha girdim:)

bunu tam olarak tdk de bilmiyor aslinda.
her imla kilavuzunda farkli bir sekilde yorumlayip o seklini koyuyorlar ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında çok benzer şeylerdir ama kısaca şöyle diyebiliriz. Yayın, elimizdeki malzemedir. Bunu dağıtmakta yaymak, yayımlamak oluyor :)

Konuya gelince, logoyu buraya koyar mısınız? ya da pembekedi bana söyler misin? merak ettimde :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin üst logosu için sade bir şey düşündüm; sadece içeriği ve sitenin amacını belirten bir logo.

e203a360-yazarol2.jpg

Ana renkler siyah/kırmızı

İsteğe göre alttaki yazı değiştirilebilir.

edit:
bannerda bir frame'de bir eksiklik fark ettim düzenleyip tekrar attım;

yazarolcomkx5.gif

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bişey

ben böyle bişey yaptım hoşlanırsan kullanabilirsin :)

yazarol.gif

tşk.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deeper logo olarak onu kenara koyarsam defter çizgilerini o bölümde devam ettirmek gerekir bu sefer alt tarafla tasarım biraz uygunsuz kaçar. logo için biraz daha farklı bişey olmalı.
shopyland burdan deği lde bruadan yapabilir misiniz sonuna da iki nokta.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu da boş zaman eğlencesi

yazaroll.gif

valla benden iki tane istersen kullanabilirsin

hadi kaçtım bye :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@pembekedi benim verdiklerimide koy ben sildim:( oylasinlar buradan ehe

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5